Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Şehit Yakınları ve Gaziler Şubesi Müdürü Ödemişli Gazilerle Bir Araya  Geldi

Şehit Yakınları ve Gaziler Şubesi Müdürü Ödemişli Gazilerle Bir Araya  Geldi
Reklam

İzmir Büyükşehir  Belediyesinde Başkan Tunç Soyer’in katkılarıyla kurulan Şehit  Yakınları ve Gaziler Şubesi Müdürü Güneri Onur Çeliker Ödemiş Muharip Gaziler Derneğinde Başkan  Selahattin Aktaşoğlu ve  beraberindeki Ödemişli Gaziler ile bir araya  geldiler

Yeni kurulan birimin Tüm Şehit ve Gazi yakınlarına ayrıca gazilere hayırlı olmasını dileyen Başkan  Soyer “Herkesin kendisini gaziler ve şehit yakınlarına borçlu hissettiğini söyleyen Başkan Tunç Soyer, “Bu kişisel bir mesele değil. Bizi biz yapan, bu topraklarda huzurla yaşamamızı sağlayan, bu camianın gözünü budaktan sakınmayan, bu vatan ve millet için canını feda etmeyi göze almış insanların varlığı. Biz size minnettarız. Ne yapsak az, eksik. Bunun farkındayız.Belediyenin sizlere sahip çıkma konusunda maksimum gayret sarf ettiğini hissetmenizi istiyoruz. Sizlerin yüzünü güldürecek, bu şehirde yaşarken daha mutlu olmanızı sağlayacak ne gerekiyorsa yapacağız. Bu bizim kişisel tercihimiz değil. Milleti millet yapan şey budur. Eğer bugün ayaklarımızın üzerinde duruyorsak, huzurlu bir memlekette yaşıyorsak, bir Ortadoğu ülkesi gibi değilsek bu vatan için canını feda etmeyi göze alan sizlerin eseridir. O nedenle bizim size borcumuz hiç bir zaman bitmeyecek. Son nefesimize kadar borcumuzu ödemek için ne gerekiyorsa yapacağız” Dedi.

“YENİ KURULAN BİRİM BİZLER ADINA ÇOK ÖNEMLİ BİR BİRİM”

İzmir Büyükşehir Belediyesinde yeni kurulan ve hayata geçirilen Şehit  Yakınları ve Gaziler Şubesinin önemli olduğunu ifade eden Ödemiş Muharip Gaziler Derneği Başkanı Aktaşoğlu “Büyükşehir Belediyemizin kurduğu bu birimin Müdürü  Güneri Onur Çeliker ve  ekibi bizleri yerimizde ziyaret ettiler.  Bizimle ilgili notlarını aldılar. Bizler de  kendi istek ve taleplerimizi  kendilerine ilettik. Bundan sonra da karşılıklı diyaloglarımız en iyi şekilde devam edeceğine inanıyoruz” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ