Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemişli Muhtarlar Yemekte Buluştu

Ödemişli Muhtarlar Yemekte Buluştu
Reklam

19 Ekim Muhtar Günü kapsamında Ödemişli Muhtarlar için Ödemiş Belediyesi Ahrandı  Belediye Gazinosunda yemek düzenlendi.

Burada konuşan Kaymakam Fatih Aksoy “Yaptığımız görevler kutsal görevler, özellikle son yıllarda bu pandemi ve ekonomik sıkıntılar sebebiyle hepimiz zor bir görevden geçiyoruz. Vatandaşlarımızın istekleri, şikayetleri belki bu dönem biraz daha arttı, bunları ilk görüşleyen sizlersiniz. Ben eminim hepiniz vatandaşlara dokunmaya çalışıyorsunuz. Ben bunu içinde kendim ve devletim adıma şükranlarımı arz ediyorum. Özellikle pandemi döneminde yaptığınız çalışmalar için hepinize teşekkür ederim” dedi.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş “Bizimle birlikte insanları ayrım yapmadan, bizler buraya halkımızın oylarıyla geldik. O yüzden bu oy verdi, şu oy vermedi, gibi ayrım yapmamalıyız. Ve bunun en güzel örneğini de Ödemişte yaşıyoruz. Hizmetin siyasi veya ayrımcılık gibi bir etkeni olmamalı ve en iyi hizmeti aldıklarında insanlar size teşekkür edecektir. Bizlerin göremediği yerlerde siz bizim gözümüz, kulağımız oluyorsunuz. Önce sizlere geliyorlar, bu konuda sizlerin bize desteği çok fazla bizler de her türlü yardımı veririz, bizim gücümüzün yetmediği yerde kaymakamımız ve Valimiz var.  Zaten birlikte sorunları çözmek için büyük bir gayret gösteriyoruz.  Ve bizde sizin yaptığınız hizmetleri görünce birlikte mutlu oluyoruz. Bugünde 19 Ekim Muhtarlar gününde size sağlıklı ve günler diliyorum” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ