Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Kent Konseyi, Eriş İle Bir Araya Geldi

Ödemiş Kent Konseyi, Eriş İle Bir Araya Geldi
Reklam

Ödemiş Kent Konseyi, Ödemiş belediye Başkanı Mehmet Eriş’i ziyaret ederek çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Haziran ayında yapılan genel kurulun ardından göreve gelen Kent Konseyi başkanı ve yürütme kurulu üyelerinin bulunduğu ziyarette, Ödemiş’te yürütülen bazı çalışmalar değerlendirildi.
Ziyaret ile ilgili sosyal medyadan açıklama yapan Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “Ödemiş Kent Konseyi Yürütme Kurulumuz ile seçimleri geçtiğimiz günlerde yapılan Kadın Meclisi ve Gençlik Meclisi’nin ziyaretleri kentimiz adına güzel bir görüş alışverişi şeklinde geçti. Kurmak istediğimiz ‘Çocuk Meclisi’ ile ilgili değerlendirmeler yaptık. Hep birlikte yönetme kültürünün bir yansıması olarak ortaklaşa düzenleyeceğimiz etkinlikleri konuştuk. Ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Yürütme Kurulu Üyesi Selim Şahan da ziyaretle ilgili olarak yaptığı değerlendirmede “Geçtiğimiz yıl pandemi dolayısıyla yapmak istediğimiz çalışmalarımızı tam anlamı ile hayata geçirememiştik. İkinci kez göreve geldikten sonra ilk işimiz meclislerimizi yenileyerek, nezaket ziyaretlerimizi gerçekleştirmek oldu. Ziyaretlerle ilgili kurumlardan randevu talep ettik. Talebimizin kabulü çerçevesinde ziyaretlerimize başladık” dedi.
Ekim ayı sonu itibarı ile ertelenen üç meclis genel kurulunu bitirdikten sonra Kasım ayı başında yeni seçilen tüm başkan ve yürütme kurulu üyeleri ile geniş bir toplantı ile yeni dönemin programını kamuoyuna tanıtmak istediklerini belirten Şahan, son genel kurulun mahkemeye verildiğini belirterek şöyle devam etti: “Geçen yıl pandemi ile boğuştuk. Yürütme kurulu olarak yapılması gereken çalışmaları sürdürüyoruz. Fakat genel kurulun ardından meydana gelen tartışmalar genel kurulun iptali istemi doğrultusunda açılan mahkeme ile devam ediyor. Bu da doğal olarak bizim çalışma azmimizi etkiliyor.”
İlçedeki korona salgını durumu ile süs bitkileri fuarının değerlendirildiği toplantının ardından yeni seçilen Kadın ve Gençlik Meclisi üyeleri de Eriş ile görüşerek çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ