Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Süs Bitkileri Fuarına 115 Firma Katılıyor

Süs Bitkileri Fuarına 115 Firma Katılıyor
Reklam

Ödemiş Belediyesi ve Süs Bitkileri Üreticileri Birliği işbirliği ile organize edilen 16. Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi 21 Ekim Perşembe (Bugün)  saat 13.00’te kapılarını bir kez daha açılırken 

“SÜS BİTKİLERİ VE FİDANCILIK SERGİSİNE 115  FİRMA İŞTİRAK  EDİYOR”

Açılacak olan Fuar çalışmalarında sona gelindiğini kaydeden Ödemiş Süs Bitkileri Üreticileri Birliği Başkanı Muammer Ardıcak “Yerleşimci firmalar bitkilerini getirmeye başladılar. Kısmet  olursa bugün saat 13:00 da açılışımızı yapacağız. Herkesi bekliyorum. Bu sadece bizim değil Ödemiş ve Menderes havzasındaki bitkilerin sergilendiği bir fuar olacak. Burada herkesi görmek istiyoruz. İstanbul, Manisa, Aydın, Denizli ve Antalya gibi dışarıdan gelen katılımcı firmalarımızda var. Pandemiden dolayı bitki üretim sektöründe  işi bırakan arkadaşlarımız var. Bir üreticilerimizde su sıkıntısı var. Suyu çıkarmak çok maliyetli oluyor üreticilerimiz için bundan dolayı da bırakanlar var. Geri dönüşlerde oluyor, onlarla birlikte yeni bitkiler üretmeye devam edeceğiz”.

“Renkli Bir Fuar Yaşanacağına İnanıyoruz”

“Yapılacak olan Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık sergisinin diğer yıllarda olduğunu gibi renkli bir şekilde yaşayacağımıza inanıyorum. İlçemizde  bu alanda  ciddi anlamda üretim yapılmaktadır. Bu bakımdan tanıtım açısından  Ödemiş’in adını duyuracağımıza inanıyorum.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ