Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Denizbank ve Kentmar Arasında Önemli İş Birliği

Reklam

Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında en büyük pazar payına sahip olan DenizBank, KENTMAR ile  devam eden iş birliğini yenileyerek Üretici Kart ile avantajlı imkanlar sunmaya devam ediyor.

Milli mesele olarak ele aldığı tarımda, Türkiye geneline yaygın 400’ün üzerinde şube ve 1000 kişilik uzman ekip ile hizmet veren DenizBank, KENTMAR-Erol Yılmaz ile hayata geçirdiği iş birliği ile üreticilere sağladığı nitelikli hizmetin yelpazesini genişletiyor.

“GAYEMİZ, ÇİFTÇİLERİMİZİN TÜM İHTİYAÇLARINA ETKİLİ ÇÖZÜMLER ÜRETEBİLMEK”

Konuya ilişkin açıklamada bulunan DenizBank Kiraz Şube Müdürü Sercan Turhanlar,  üreticilerin hayatına mümkün olan en geniş çerçevede temas etmek için iş birliklerinin yelpazesini genişletmekten mutluluk duyduklarını söylerken, şöyle devam etti; “Tarım sektörünü en fazla destekleyen lider özel banka olarak, üreticinin her türlü ihtiyacında tüm kaynaklarımızla yanında olmayı, ihtiyaçlarına sahip çıkmayı ülkemize borcumuz olarak görüyoruz. Bugün Kentmar ile bir kez daha çiftçimizin işine ve sektörümüzün geleceğine katkı sunacak bir güç birliğinin içinde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu anlayış doğrultusunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz”.

Denizbank aylık %1,59’dan başlayan cazip faiz oranlarıyla Üretici’nin finansal ihtiyaçları için yanında olmaya devam ediyor.

Haber: Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ