Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Mevlidi Nebi Haftasına Özel Ziyaret

Mevlidi Nebi Haftasına Özel Ziyaret
Reklam

Tire Müftüsü Abdullah Kır ve beraberindeki heyet Mevlidi nebi haftası münasebeti ile bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Bugün Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu’nu makamında ziyaret eden Tire Müftüsü Abdullah Kır, Kaymakam Çobanoğlu’na çiçek takdim etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Tire Müftüsü Abdullah Kır’a teşekkür etti.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Tire Müftüsü Abdullah Kır; “Mevlid-i Nebi Haftası boyunca bazı etkinlikler gerçekleştiriyoruz. gerçekleştirilecek etkinliklerin, bütün insanlığın kardeşlik, birlik, beraberlik, rahmet, merhamet, hoşgörü, barış, karşılıklı sevgi ve saygıda buluşmasına vesile olmasını, temenni ediyorum.

Bu vesileyle, “Âlemlere rahmet olarak gönderilen” Hz. Peygamberimiz ’in aziz ve yüce hatırası adına düzenlenen Mevlid-i Nebi Hafta ’sının vatandaşlarımıza, ülkemize, dünyanın çeşitli yerlerinde her zamankinden daha çok şefkat ve merhamete muhtaç olan İslam âlemine ve bütün insanlığa hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” Dedi.

Haber :  Emine Toktaş

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ