Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

SP Ödemiş İlçe Yönetimi Mahalle Çalışmalarını Sürdürdü

SP Ödemiş İlçe Yönetimi Mahalle Çalışmalarını Sürdürdü
Reklam

Saadet Partisi (SP) Ödemiş ilçe Teşkilatına katılımlar devam ediyor. İlçe yönetim kurulu geçen  hafta sonu Gereli, Türkönü ve Ertuğrul mahallelerini  ziyaret etti.

Bölgedeki Çiftçilerle ve Hayvancılık yapan vatandaşlarla bir araya gelen Saadet Partisi Ödemiş İlçe yönetim kurulu halkın sorunlarını dinledi.

Saadet Partisi Ödemiş İlçe başkanı Şahap Bozkurt “Mahallelerdeki, halkımızın ortak şikayetleri son günlerde ard arda gelen zamlar, ve ekonominin kötü gidişatı olmuştur dedi. Bozkurt, vatandaşlarımıza yaptığı konuşmasının devamında “Görüyoruz ki enflasyon ve faiz arasındaki sebep sonuç ilişkisinde en net olan formül şudur: iktidarın yanlış politikaları sebep, yüksek enflasyon sonuçtur! iktidarın hatada ısrarı sebep, faize giden milyonlarca lira sonuçtur! iktidarın inadı sebep, ekonominin bu hali sonuçtur!  Saadet partisi her zaman üreticinin desteklenmesinden yana olduğunu ifade eden Bozkurt, devleti idare edenlerin tüm yatırımları üretime dönük yapmalıdır bu ekonomi başka türlü düzelmez dedi. Açık ve net olarak  Görülmüştür ki bu iktidarın yapacağı hiç birşey kalmamıştır. Halkımızın tüm sorunlarının çözümü,  İnşallah yapılacak ilk seçimlerde Saadet partisinin iktidara  getirilmesidir  vesselam diyerek sözlerini tamamladı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ