Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Öğretmenler Gününü En İçten Dileklerimle Kutluyorum…

Öğretmenler Gününü En İçten Dileklerimle Kutluyorum…
Reklam

24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla açıklamada bulunan Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verildiği 24 Kasım 1928 yılının 93. yıl dönümünde, genç nesilleri eğiterek geleceğimizi şekillendirmek adına önemli ve kutsal bir görevi icra eden tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.

Yaşadığımız süreçte küresel bir sağlık sorunu olarak ortaya çıkan Covid-19 hayatımızın tüm alanlarında derin izler bırakırken, pandemiye karşı alınan sağlık önemleri kapsamında bugün okullarımızdaÖğretmenlerimizin büyük bir özverisiyle, çocuklarımız, gençlerimiz eğitimlerini sürdürüyorlar.

Bu zor dönemde ilköğretimden yükseköğretime eğitimin her kademesinde görev alan öğretmenlerimiz bir yandan salgın nedeniyle aileleri ve yakınları için hepimizin taşıdığı ortak endişeleri duyarken, diğer yandan çocuklarımızın eğitimlerinden geri kalmaması için üstendikleri kutsal görevlerini eksiksiz yerine getiriyorlar. Takdire şayan çabaları için tüm öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmenlerimize şükran ve saygılarımı sunarken, emekli öğretmenlerimize sağlıklı ve huzurlu günler diliyor, vefat eden ve şehit öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum” Dedi.

Haber : Emine Toktaş

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ