Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

ÖTO Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Toplantısında

Reklam

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, İzmir’de gerçekleşen Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi (KİK) 40. Toplantısına katıldı.

TOBB Başkanı ve Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Eş Başkanı. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun moderatörlüğündeki toplantıya; T.C. Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı, Avrupa Ekonomik ve Sosyal Komitesi Üyesi, Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Eş Başkanı Peter Clever, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi NikolausMeyer-Landrut, Avrupa Ekonomik ve Sosyal Komitesi, Dış İlişkiler Bölüm Başkanı DimitrisDimitriadis katıldı. Avrupa Komşuluk Politikaları ve Genişleme Müzakereleri Genel Direktör Yardımcısı MaciejPopowski ise video konferans yoluyla toplantıya iştirak etti.

Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi (KİK) 40. Toplantısı’nda konuşan TOBB Başkanı ve Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Eş Başkanı M. RifatHisarcıklıoğlu KİK’in Türkiye Kanadı’nın, Türkiye ile AB arasındaki ilişkileri, Türkiye’nin ekonomik, iş, sosyal ve insani yaşamının dönüşümü için bir yol haritası ve reçete olarak gördüğünü vurguladı.​

Haber : Özem Tekin

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ