Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Efe Dağcılık Hafta Sonu Yürüyüşün Hazırlıklarını Devam Ediyorlar

Efe Dağcılık Hafta Sonu Yürüyüşün Hazırlıklarını Devam Ediyorlar
Reklam

Efe  Dağcılık Kulübü 28 Kasım Pazar günü Salı pazarından sonra Gölcükde verilecek çay molası sonrasından ardından Gölcükten yürüyüş başlayacağı bildirildi.

Efe Dağcılık Kulübü temsilcilerinden Mehmet Taşlı “Yürüyüşün 15 km ve 5 saat sürmesi bekleniyor. Orta zorlukta bir rota burası. Gölcük gölü etrafını yürüdükten sonra burada saat 14. 30 da alışveriş, gezi ve piknik molası verilecek. 17 gibi aracımızla dönüşe geçeceğiz.Etkinlik ile ilgili zaman zorluk ve mesafe ölçütleri değişim gösterebilir. İklim, arazi, katılımcı ve acil olay-faktörlere göre bunlar kısalıp uzayabilmektedir. Katılımcılar sadece ulaşım ücretine katılacaklar.  Yürüyüşte malzeme olarak  Sırt çantası, Baton, Yağmurluk, Şapka, 2 lt. Su ve yiyecek, Yedek kıyafet bulundurmalıdır. Yaylada hava soğuk olacağını dikkate alalım. Etkinlik sırasında 10° ve yağışlı olması bekleniyor.

Etkinliğe katılmak isteğe bağlıdır. Etkinlik sırasında oluşabilecek her türlü zarar kaza kayıp ve olumsuzluklardan kulüp ve etkinlik görevlileri sorumlu değildir.Etkinlik görevlileri etkinliğe katılmak isteyenleri gerekli gördüğünde etkinliğe almayabilirler.Etkinlik katılımcıları ekip halinde hareket etmeye, disipline, söylenen talimatlara ve güvenlik kurallarına uymakla yükümlüdür. Katılımcılar hem ekip hem de bireysel güvenliğini sağlayarak hareket etmek zorundadır.Etkinliğe katılmak isteyenler yönetim kurulu üyemiz Sema Özkul’a TC. vehes kodlarını bildirmelidir.

Etkinliğe katılmak için 27 Kasım Cumartesi günü saat 15’e kadar WhatsApp grubumuzda Ad, Soyad ve Etkinliğe Katılıyorum yazmaları gerekmektedir.Katılım iptali Cumartesi öğleye kadar bildirilmelidir. Sebepsiz katılmama veya geç bildirme durumunda ulaşım ücreti ödenmesi mecburidir.Etkinlik için rehberlik ücreti, etkinlik ücreti ve ticari bir amaçla ücret talep edilmemektedir.”dedi.

Haber :  Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ