Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kazada Ölen Belediye İşçisi İçin Ödemiş Belediyesinde Tören Düzenlendi

Reklam

Ödemiş Ovakent Mahallesi karayolunda kamyondan indikten sonra karşıdan karşıya geçmek isterken  yoldan geçen L.D’nin kullandığı kamyonet tarafından çarpılması sonucunda kaza yerinde yaşamını yitiren Ödemiş Belediye Park  ve Bahçe işçilerinden Halil Kapan için Ödemiş Belediyesi Hizmet binası önünde ailesi ve Ödemiş Belediyesi personelinin katıldığı tören gerçekleşti.

Burada yapılan törende, ölen Halil Kapan’ın cenazesi Ödemiş Belediyesi Hizmet binasına getirildi. Burada konuşan Ödemiş  Belediye Başkanı Mehmet Eriş yaptığı konuşmasında Belediyenin genç işçilerinden  Kapan’ı kaybetmenin büyük bir acısını yaşadıkları belirtirken “Öncelikle burada bulunan Kapan ailesinin tüm yakınlarına ve belediye personelimize başsağlığı dilemek istiyorum.  Genç  ve çalışkan bir arkadaşımızı sonsuzluğa uğurlamanın acısını yaşıyoruz” dedi.

Ödemiş Büyük camii imamlarından Mehmet Ali Çetin “Burada ölen arkadaşımıza huzurlarınızda Allahtan Rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum. Ölümü bir gün  herkes mutlaka tanışacaktır. Bu gerçeği bir kez daha sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu anlamda  hepinizi  ölen arkadaşımız Halil Kapan için duaya davet ediyorum” dedi.

Ödemiş ölen genç Belediye İşçisi Halil Kapan için Ödemiş Belediye Hizmet binasındaki yapılan tören  ve ardından Ödemiş İrfanlı Camiinde kılınan İlkindi ve ardından Cenaze namazının ardından  Kapan’ın cenazesi Kiraz Karaman Mahallesi  mezarlığında toprağa göz yaşları içinde verildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ