Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Öğrencilere Vergi Bilinci Anlatıldı

Reklam

Ödemiş’te 21-27 Şubat Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, İlçemiz İlkkurşun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde, vergi bilincinin artırılması, verginin toplumdaki yerinin ve öneminin vurgulanması amacıyla, 33. Vergi Haftası konulu program gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, Vergi Dairesi Müdürü Taner Doğu, Vergi Dairesi Yetkilileri, Okul Müdürleri, Öğretmen ve Öğrencilerin katıldığı programda; eğitim, sağlık, güvenlik gibi kamusal hizmetlerin yürütülmesi ve sürdürülmesi, savunma va kalkınma hamleleri başta olmak üzere, devletin çalışmalarının vergi gelirleriyle yürütüldüğüne dikkat çekildi.

Ardından Müzik Öğretmenleri Cem Aslan, Ümit Kesici ve öğrenciler  tarafından katılımcılara müzik ziyafeti sunuldu.

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü “Vergi bilincinin geliştirilmesi amacıyla düzenlenen programa katkı yapan Vergi Dairesi Müdürlüğü yetkililerine,programı gerçekleştiren okulumuz idareci, öğretmen ve öğrencilerine, müzikal gösteri yapan öğretmen ve öğrenci grubuna, emeği geçenlere teşekkür ederiz.” Dedi.

ÖDEMİŞ VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ DOĞU VERGİNİN ÖNEMİNİ ANLATTI

Ödemiş Vergi Dairesi Müdürü Taner Doğu, Vergi Haftası kapsamında Ödemiş İlkkurşun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerine Vergi’nin önemi konusunda çeşitli bilgiler aktardı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ