Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Partilileri Ankara’daki Büyük Kongreye Götürecekler

Reklam

Demokrat Parti Ödemiş İlçe Teşkilatında 14. Olağan Büyük kongre hazırlığı devam ederken İlçe Başkanı Mutahhar Ateş Ankara’da önümüzdeki hafta yapılacak kongrenin geniş katılımlı olacağını ve partililerle birlikte büyük buluşmaya hazır olduklarının mesajını verdi

“İLÇE TEŞKİLATI OLARAK BÜYÜK BULUŞMAYA HAZIRIZ”

Ankara Atatürk Kongre ve Sergi Sarayında 6 Mart Pazar günü yapılacak kongreye  Ödemiş’ten özel otobüsle gideceklerini belirten Demokrat Parti Ödemiş ilçe başkanı Mutahhar Ateş “Ankara da önümüzdeki hafta  Pazar günü  Ödemiş  ve Kiraz’lı Demokrat Partililer olarak yoğun bir kalabalıkla gideceğiz. Buradaki amacımız Partimizin  her zaman  yanında olduğunu göstermek için  Ödemişten  Ankara da büyük buluşmaya destek vereceğiz” dedi.

“TÜRKİYE’NİN DEMOKRAT PARTİYE İHTİYACI VAR“

Türkiye’nin eski yıllarda ülkeye hizmet eden ve bir çok yenilikleri kazandıran  Demokrat Parti misyonunun Ülkeye yine hizmet edeceğini ve küllerinden yeniden doğacağını belirten Başkan Ateş “Türkiye de nasıl geçmişte bir  Demokrat Partinin izleri varsa yine  Türkiye de  Demokrat Parti izleri yeni kadrolarıyla  yeni yeni oluşumlarıyla  Türkiye ye hizmetini gösterecektir. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ