Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

DSP İzmir Yeni İl Başkanı Sedat Anavatan Oldu

Reklam

Demokratik Sol Parti İzmir İl teşkilatında  mevcut başkan Hüseyin Kireç yerine  DSP  Genel Başkan  Önder Aksakal’ın ’ın ve Genel Merkezin  Onayladığı Yeni İzmir DSP İl yönetiminde yeni  İl Başkanı Sedat Anavatan  İl yönetiminin görev dağılımını oluşturdu

Anavatan “Şahsıma ve yönetimdeki arkadaşlarıma bana bu görevi layık gördükleri için saygılarımı sunuyorum. Güzel İzmir’imizin İlçe başkanları ile bir bütün olarak halkın içinde olacağız dertleşeceğiz çare üreteceğiz Yeni İzmir DSP İL yönetimindeki Arkadaşlarıma görevlerinde başarılar diliyorum. Önümüzdeki süreçte  ilçe ziyaretlerimizi  ve programlarımızı gerçekleştireceğiz.

DSP İzmir yeni İl Başkanı Anavatan “Ülkemizde Ekonomik, Sosyal, Kültürel açıdan Cumhuriyet Tarihimizin En Kötü Dönemini Yaşamakta  Olup, Halkımızın Demokratik Sol Partimize ve Kadrolarına İhtiyaç Duyulduğu Bir Dönemde Genel Başkanımız Sayın Önder Aksakal’ın ve Örgüt Kurulu Başkanlığımızın Oluru ve Taktirleriyle Ataması Gerçekleşen İzmir İl Yönetim Kurulumuzun İlk Toplantısını Gerçekleştirmiş Bulunuyoruz, Ülkemiz, Halkımız ve Partimiz Adına Olumlu İşlere İmza Atacağımızı Düşündüğüm Yönetim Kurulunda Bulunan Arkadaşlarımıza Başarılar Diliyorum.

Hedefimiz Demokratik Sol Partimizi Genelde ve Yerelde İktidara Taşıyıp Halkımızın Beklentilerine Cevap Vermektir. Kamuoyuna Duyurulur” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ