Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Tuna, Ankara Çıkartması Öncesi İlçeleri Ziyaret Ediyor

Reklam

Demokrat Parti İzmir İl Teşkilat Başkanı Müşerref Tuna İzmir’in ilçelerindeki Demokrat Parti İlçe Başkanlıklarını gezerek  6 Mart 2022 tarihinde  Ankara   Atatürk Kapalı Spor ve Kongre salonundaki genel kurul kongresi öncesinde ilçe başkanlarıyla bir araya geldi.

Demokrat Parti İzmir İl  Teşkilat Başkanı Müşerref Tuna  Ankara da yapılacak olan Demokrat Parti 14. Olağan Kongresinde İzmir ve  İzmir’in ilçelerinden  Ankara’ya çok sayıda otobüsler dolusu katılım sağlamayı hedeflediklerini belirten Başkan Kaya “  Demokrat Parti İzmir İl Teşkilatında Başkanımız  Serdar Faralyalı ile birlikte başlatılan  Ankara’daki büyük genel kurul için hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Burada en büyük hedefimiz  Demokrat parti teşkilatının İzmir’deki temsilcileri olarak en büyük desteğimizi sonuna kadar göstereceğiz. Bu kapsamda bu gün  Ödemiş, Tire  ve çeşitli ilçelerdeki hazırlık çalışmalarını yerinde inceledik.  Ödemiş, Tire, Kiraz  ve diğer ilçelerden de güzel bir katılım oluşuyor. Bu geniş katılımın olmasının  da Demokrat Parti’ye olan bağlılığı göstermektedir” dedi.

Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Mutahhar Ateş Ankara’daki  Kurultay ile ilgili gelecek olan partililerin isim listesini hazırladıklarını  tamamladıklarını belirten Başkan Ateş “Ankara’daki 14. Büyük olağan kongresine  Ödemiş ve Kiraz İlçe Demokrat Parti olarak organize ediyoruz.  Ödemiş ve Kiraz ilçelerinden  gelen partililerimizle birlikte Ankara’daki büyük buluşmaya destek vereceğiz” Dedi.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ