Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Okullarda  E-Twinning Proje Çalışmaları Devam Ediyor

Reklam

Ödemiş İlçesinde e-Twinning proje çalışmaları yürüten idareci ve öğretmenleri Ahmet Okanoğlu, Volkan Oğhan, İbrahim Acar, Gülden Emekdar, Sevgi Kavakçı, Aslıhan Gülen İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü ile bir araya geldiler.

Yapılan buluşmada e-Twinning ve eğitim projeleri ile ilgi yapılan çalışmalar değerlendirildi.

MY FAVOURİTE  PROJESİ

Bademli Şükrü Saraçoğlu İlkokulu’ndan Gülden Emektarve Bıçakçı Bedriye Baykaş İlkokulu’ndan Mehmet Özbaş’ın yaptığı 6. Bölge Okullarının işbirliği ve eTwinning deneyimi kazandırılması amaçlı hazırlanmıştır. Ovakent İlkokulu, Özel Eğitim Okulu, Sakarya, Balıkesir ve Yabancı ortaklı bir proje Öğrencilerin bireysel farklılıkları tanıması ve farklılıklara saygı duyması amaçlı web2 araçlarıyla işbirlikçi çalışmalar yapıldı.

RECYCLE REUSE CONNECT THE LIFE

Bademli Şükrü Saraçoğlu İlkokulu Müdür Yardımcısı Mehmet ÇİFTÇİ’nin kuruculuğunu yaptığı 21 yabancı ve 10 Türk katılımlı projemizin amacı sıfır atık bilinci oluşturmaktır.

FUTURE JOURNEY WITH STEM:

İzmir e-Twinning İl Koordinatörlüğündeki öğretmen Senem Kıyıcı Kahraman  ile Alaşehir’den Yasemin İnce Koçak  kuruculuk yaptığı Bademli Şükrü Saraçoğlu İlkokulu öğretmeni Gülden Eemktar’ın ortak olduğu stem çalışmalarının web2 araçlarıyla birleştiği projemizde yabancı ve Türk ortaklıdır.

ESCAPEROOMLAND-A MAGIC REALM OF LEARNING

Kurucuları ödüllü  eTwinner Dilek Emirve Romanya’dan Simona GHENEA, Ödemiş’ten Zafer İlkokulu öğretmeni Sevgi Kavakçı  Bademli Şükrü Saraçoğlu İlkokulu öğretmeni Gülden Emektar Ovakent İlkokulu Müdürü Volkan Oğhan proje ortağıdır. Amacı kaçış oyunları ile öğrencilere beyin fırtınası yaptırmak, internet güvenliğini sağlamaktır. “olduğu bildirildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ