Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Zeybek Mandıra 2. Şubesini Hizmete Açtı

Reklam

Ödemiş İlçesinin köklü işyerlerinden Zeybek Mandıra ilçedeki Kuvvetli Mahallesindeki yerinden sonra  Ödemiş’teki 2. Şubesini Süleyman Demirel Mahallesi Şehit Adnan Menderes  Bulvarı Efe Toplu Konutları karşısında Ödemişlilerin hizmetine sundu.

ZEYBEK MANDIRANIN 2. ŞUBESİNİN AÇILIŞINA YOĞUN İLGİ VARDI.

Ödemiş’in mandıracılık ve süt sektörü alanındaki markalarından Zeybek Mandıranın açılış törenine Ödemiş İlçe Kaymakamı  Fatih Aksoy, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği 2. Başkanı İbrahim Armutlu, Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen, olmak üzere  Ödemişliler yapılan açılışa yoğun ilgi ve katılım gösterdiler.

Açılış öncesi konuşan  Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy  Zeybek Mandıranın Zeybek ailesinin büyüklerinden gelen  Mandıracılığı aynı kalite  ve lezzette sürdürdüğünü belirterek “Burada Zeybek Mandıranın 2. Şubesini Ödemişlilerle buluşturmaktadır.  Başta İşyeri sahipleri olmak üzere  Zeybek Mandıranın tüm personeline burada hayırlı işler ve bol kazançlar temenni ediyorum” dedi.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş “İlçemizin  Mandıracılık sektörü alanında hizmet veren  Zeybek Mandıranın Ödemiş’te 2. Şubesini buluşturmasından dolayı  kendilerine burada hayırlı işler  ve bol kazançlar dilerken  yeni açılan  bu şubenin  tüm Ödemiş ve çevresine hayırlı olmasını diliyorum” Dedi.

Zeybek Mandıranın sahibi Mehmet Zeybek İzmir’deki çeşitli açtıkları şubelerden sonra Ödemiş’te Kuvvetli Mahallesinden sonra İlçenin Şehit Adnan Menderes  Bulvarı Efe Toplu Konutları karşısında hizmete açtık. Tüm Ödemişlilere hayırlısı olsun” dedi.

MERHUM İSMAİL ZEYBEK’TEN GELEN MANDIRACILIK BAYRAĞINI SÜRDÜRÜYORLAR

Zeybek Mendıra’da aile büyüklerinden  merhum İsmail Zeybek’ten sonra Mandıranın bugünkü sahipleri Mehmet Zeybek ve oğulları Ayhan Efe Zeybek ve İzmir’deki Zeybek Mandıralarının şubelerini yürüten Mehmet Zeybek’in büyük oğlu İsmail Zeybek çalışmalarını sürdürüyor.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ