Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Dirşah Taşlı Diyetisyen Kliniği hizmete açıldı

Dirşah Taşlı Diyetisyen Kliniği hizmete açıldı
Reklam

Ödemiş’te Diyetisyen Dirşah Taşlı Diyetisyen Kliniği Zafer Mahallesi Şehit Adnan Menderes  Bulvarı Ödemiş Adliyesi karşısında Hizmete Girdi.

Açılış törenine Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ödemiş Kent Konseyi Başkanı  Mehmet Taşlı ve çok sayıda davetli katıldı.

“DİYETİSYEN ÇAĞIMIZIN EN DEĞERLİ MESLEKLERİ ARASINDA”

Dirşah Taşlı’nın Ödemiş’e kazandırdığı Diyetisyen Kliniğinin açılışında konuşan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş “Çağımızın en değerli mesleklerinden birisi, pandemide daha çok hatırladık. Bu vücut bize emanet ona iyi bakmamız gerekiyor. Ona baktığımız ölçüde sağlıklıyız. huzurluyuz. Belli hastalıklar zaman zaman karşımıza çıkabiliyor ama pandemi hiç hesapta yoktu. Pandemiyle beraber insanların hayatı alt üst oldu. Eve kapanma bazı rahatsızlıkları büyüttü. Vücudumuzun sağlığı koruma adına da beslenme konusundaki bilgileri Dilşah kızımızdan öğreneceğiz. İnşallah sağlıklı bir yaşamla mutlu bir kimliğe kavuşacağız. İnşallah burada  açılışını gerçekleştirdiğimiz  Dirşah kızımızın  Ödemişimize kazandırdığı bu modern işyerinin  ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” Dedi.

” DİYETİSYENLİK KLİĞİNİĞİNDE MODERN VE GÜNÜN GETİRDİĞİ TEKNOLOJİK CİHAZLARIYLA MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ  HİZMETİ VERECEĞİZ”

Yeni hizmete sunduğu Diyetisyen merkezinde günün getirdiği modern  ve  son teknoloji cihazlarla en iyi hizmeti vereceğini belirten İşyeri sahibi Dirşah Taşlı “Sağlıklı bir şekilde beslenmek isteyen kilo alma, kilo verme sürecinde yardım isteyen hem hamilelik döneminde, hem sporcu, hem yaşlı beslenmesinde ve birçok hastalığın beslenmesinde, sağlığın her dalında varız insanların beslenmesine yardımcı olacağım. Bu anlamda   yeni açtığımız işyerimize  tüm Ödemişlileri bekliyoruz” dedi.

Yapılan konuşmaların hemen ardından  Dirşah Diyetisyen Kliniği Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’in açılış kurdelesini hayırlı olsun dilekleriyle hizmete açıldı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ