Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Göçen ailesinden genç girişimci

Göçen ailesinden genç girişimci
Reklam

Ailenin peynirci bireyi Kemal Göçen’in yeğeni eski Bademli Ortaokulu müdürü yeni Ödemiş Şehit Yasin Naci Ağaroğlu İmam Hatip Ortaokulu müdürünün oğlu Tevfik Göçen’e Sanayi  Göçenoğlu Şubesini  devretti.

SÜTÜN BAŞKENTİ ÖDEMİŞ

Ramazan Göçen “Genç girişimcilerinin önünü açmak ailedeki peynir tecrübesini sürdürmek üzere yola çıktık.  Eğitim, sosyal kültürel ve yazarlık alanındaki tecrübemizin yanına sevgiyi paylaşımı katarak oğluma destek olmak isterim. Sütün başkenti Ödemiş’e hayırlı olsun” dedi.

Okul Müdürlüğü görevinden emekli olduktan sonra oğluna destek olacağını belirten Ramazan Göçen “Bende  uzun yıllardan beri severek gönül verdiğim eğitimcilik hayatımdan sonra emekli olduktan sonra oğlumun yanında destek olacağım. “dedi.

Genç  Girişimci  Tevfik  Göçen  Ödemiş’te   Mandıracılık alanında  Ödemiş’e hizmet etmek için  elinden geleni yapacağını belirten Genç Girişimci  Göçen “  gençlerin her zaman önünün açılmasının topluma yararlı olacağını düşünüyorum. Bende bu düsturla hareket ederek müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefliyorum“ dedi.

Haber: Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ