Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Algın ailesinin muhteşem sünnet şöleni

Algın ailesinin muhteşem sünnet şöleni
Reklam

Ödemiş’e bağlı Yeşilköy Mahalle Muhtarı Halil Algın ve eşi Ayşe Algın’ın oğulları Aral Algın’ın Sünnet töreni mutluluğunu yaklaşık 5 bin kişinin katılımıyla Beydağ Masal Kır Düğün salonunda yaşadılar.,

SÜNNET ÇOCUĞU NUN İSTEĞİ ÜZERİNE SALON  CİM BOM’UN RENKLERİNİ TAŞIYAN SARI KIRMIZI BALONLARLA SÜSLENDİ

Beydağ’da Algın ailesinin Sünnet  töreni aile yakınlarının katıldığı Sünnet konvoyu ile başladı. Yapılan  uzun konvoy sonrası merasim Sünnet sahipleri Muhtar Halil Algın ve eşi Ayşe Algın ile çocuklarının  salon girişimde geniş  davetli grubunu karşılamasıyla devam etti..

ALGIN AİLESİNİN SÜNNET ŞÖLENİNDE SEVENLERİ SALONU TIKLIM TIKLIM DOLDURDU

Beydağ’da gerçekleşen ve renkli görüntülere sahne olan Sünnet Şöleninde başta Algın “ ailesinin eş, dost akrabaları olmak üzere Muhtar   Halil Algın’ın Muhtar arkadaşları de merasime geniş bir katılım sağladılar.

“OĞLUMUN  EN MUTLU GÜNÜNDE ONUN İSTEĞİ ÜZERİNE SALONU SEVDİĞİ CİM BOM BALONLARIYLA SÜSLETTİK”

Ödemiş’in başarılı Muhtarlarından olan sünnet sahibi Halil Algın sünnet sonrası gazetemize yaptığı açıklamada “Algın ailesi olarak oğlum Aral’ın Sünnet Şöleni gecesini mutlu bir şekilde yaşadık. Böyle mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm eş ve dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bu gecede oğlum Aral’ın özel isteği üzerine hayran olduğu ve tuttuğu Galatarasay’ın renklerini taşıyan  Sarı Kırmızılı renkli balonlarla süsledik. Bizim için de  kalabalık bir sünnet olması aile olarak bizleri son derece mutlu  etti. Allah İnşallah oğlumun da düğününü görmek ve yine eş dostlarımızla aynı heyecanı yaşamayı nasip etsin“ dedi.

ÖDEMİŞ ZEYBEK GRUBU EFE OYUNLARIYLA GECEYE RENK KATTI

Beydağ  Masal Kır Düğün salonunda gerçekleşen  merasimde Viva Müzik organizasyonun sahne aldığı gecede Ödemiş Zeybek ekipleri başarılı efe oyunlarıyla davetlilere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Gece daha  sonra günün sevilen parçaları, oyun parçaları ve istek parçalarıyla devam etti. Geceye çekimleri ile de renk katan  Stüdyo Gala  Sahibi Nuri Çeşme ve ekibi de çekimleriyle  Algın Ailesinin Sünnet Şölenini ölümsüz hale getirdiler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ