Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Cumhur İttifakı tam kadro bir araya geldi

Cumhur İttifakı tam kadro bir araya geldi
Reklam

CUMHUR İTTİFAKI İZMİR’DE KRİTİK TOPLANTIYI TAMAMLADI.

Ak Parti ve MHP İzmir İl Teşkilatlarındaki 30+30 ilçe başkanının Ak Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ve MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin başkanlığında bir araya geldiği toplantıda kritik konular masaya yatırıldı.

Genel seçimlere kısa bir süre kala saha çalışmalarını hızlandıran Cumhur İttifakı’nda İzmir’de Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi arasındaki uyum dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Ak Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ve Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Veysel Şahin sık sık bir araya gelerek ittifakın İzmir’deki yol haritasını belirlerken, bu kez de iki İzmir teşkilatı bir otelde bir araya geldi.

Ak Parti ve MHP’nin İzmir’deki 30 ilçe başkanının bulunduğu toplantıya ayrıca Sürekli ve Şahin’de katıldı.İlçe teşkilatlarına motivasyon verilmesi planlanan toplantıda edinilen bilgilere göre AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli ile MHP İzmir İl BaşkanıŞahin ilçe başkanlarına seslendi. Ortak mesajların verildiği toplantıda İlçelerde yapılan çalışmalardan oldukça memnun olunduğu, seçime az bir süreç kaldığı ve Cumhur İttifakı’nın adayının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu, İzmir’de de en yüksek oy Erdoğan’ın yeniden en yüksek oyla seçilmesi için çalışmaların sürdürülmesi gerektiğinin konuşulduğu öğrenildi.

Ara sıra gündeme gelen ilçelerdeki sorunların da masaya yatırıldığı toplantıda, “İlçelerde elbette ufak tefek sorunlar olabilir ancak bunların hepsi aşılır. Birlikte uyum içinde çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerinin kullanıldığı iddia edildi. Toplantıda ayrıca mevcut oylarda artış olduğu ve ilçe başkanlarının bu konudaki çalışmalarını daha da arttırması talimatında bulunuldu.

Henüz ortak saha çalışmaları için erken olduğunun belirtildiği toplantıda ayrıca iddiaya göre eksikliklerin teşkilatlar tarafından daha iyi tespit edilmesi ve bunların duyurulması gerektiği de toplantıda konuşulan konular arasında yer aldı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ