Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Beydağ’da yeni bir lezzet durağı ‘Aşçı Özcan’ın Yeri 95 Köfte, Yemek ve Çorba Salonu

Beydağ’da yeni bir lezzet durağı ‘Aşçı Özcan’ın Yeri 95 Köfte, Yemek ve Çorba Salonu
Reklam

Beydağ İlçesinde yeni lezzet durağı olan işletmeciliğini Oktay Çetindağ’ın yapacağı Aşçı Özcan’ın Yeri  Köfte, Yemek  Çeşitleri ve Çorba Salonu açılışı Ödemiş Caddesinde gerçekleşti.

YAPILAN AÇILIŞA İLÇE PROTOKOKÜ VE BEYDAĞLILAR GENİŞ BİR KATILIM GÖSTERDİ.

Beydağ İlçesinde yemek çeşitleri ve köfte alanında yeni bir Lezzet kapısı olan Aşçı Özcan’ın Yeri olarak hizmetini sürdürecek olan işyerinin açılışına Beydağ İlçe Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, Beydağ  Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, Beydağ İlçe Emniyet Müdür Vekili Mustafa Kılıç, Beydağ İlçe Jandarma Komutanı  Kıdemli Başçavuş Mesut Ertekin, Beydağ İlçe Müftüsü  Halis Benli, Beydağ Esnaf ve Sanatkarlar Başkanı Nafiz Gündüz  ve Beydağlı Vatandaşlar gerçekleşen açılış törenine büyük ilgi ve katılım gösterdiler.

Açılışı gerçekleştiren Beydağ İlçe Kaymakamı Fırat Kadiroğlu ve Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar açılışta Beydağ’ın Lezzet ve Damak Tadı olan Aşcı Özcan’ın Yeri  Köfte, Yemek ve Çorba  Salonunun Beydağ İlçesine  Hayırlı ve Uğurlu Olsun temennisinde bulundular.

Beydağ’da müşterilerine ekibiyle birlikte hijyenik bir ortamda en iyi hizmet anlayışını sunacaklarını belirten İşyeri Sahibi Oktay Çetindağ “İşletmeciliğini yapacağım Aşçı Özcan’ın Yeri  Köfte, Yemek ve  Çorba Çeşitleri işyerimizde  Köfte, Izgara, yemek ve çorba  çeşitleri ile her gün sabahın 06.00’dan başlayarak gecenin geç saatlerine kadar işyerimizde 7/24 hijyenik ortamda lezzet ve damak tadını tüm müşterilerimize sunacağız. Bunun  yanında  ayrıca  tüm  Düğün, Sünnet benzeri etkinliklerde ve Mevlütlerde  Köfte ve Yemek hizmetini de sunacağız.Tabii ki  kalabalık ekibimizle ev ve işyerlerine arayan müşterilerimize hızlı bir şekilde göndereceğiz.  Tüm  Beydağlı hemşerilerimizi  ve müşterilerimizi  işyerimize bekliyoruz” Dedi.

AÇILIŞA KATILANLARA YÖRENİN MEŞHUR KEŞKEĞİ İKRAM EDİLDİ.

Yapılan açılış sonrası yine Aşçı Özcan Köfte, Yemek  Salonu tarafından özenle hazırlanan yörenin meşhur lezzeti  Keşkek İkramı işyeri sahibi Oktay Çetindağ tarafından müşterilere ve açılışa katılanlara ikram edildi.

Açılışa Beydağlılar ve İlçe Protokolü  geniş bir katılım gösterdiler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ