Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Örnek Esnaf 24. kan bağış kampanyasını gerçekleştirdi

Örnek Esnaf 24. kan bağış kampanyasını gerçekleştirdi
Reklam

Ödemiş’te daha önceki yıllarda başlattığı kan bağış  kampanyaları ile adını duyuran ilçenin örnek kahveci esnafı Mehmet Çetin 24. Kan bağış kampanyası ile birlikte çekilişle kan bağışçılarını çekiliş hediyeleri ile ödüllendirdi.

“10 BİN KİŞİYE ULAŞASIYA KADAR  KAN BAĞIŞINI SÜRDÜRECEĞİM.”

Ödemişli örnek kan bağışçısı olarak 24. Kez kan bağış kampanyasını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığın belirten Mehmet Çetin “Ödemiş’te işletmekte olduğum kahvehanemde Her 3 ayda bir  sosyal medya hesabımdan duyurusunu yaparak kan bağışlarını düzenliyorum. Bugün Kan Bağışı kampanyamızın 24.’cüsünü gerçekleştiriyoruz Bilindiği ürere . Kan Bağışı Acil Değil Sürekli Bir İhtiyaçtır. Kan Bağışı konusunda herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum. Gece saat 24.00’e kadar  bağışçılarımız kampanyaya büyük ilgi gösterdiler. Kampanyaya ilgi gösteren tüm bağışçılarımıza teşekkür ediyorum. Bu kez  bizler bağışçılarımıza çekilişle çeşitli hediyeler takdim ettik. Sembolik olarak bu verdiğimiz hediyeler de hayırsever esnaflarımızın teşvikiyle oldu. Katkı sağlayan  esnaflarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Kan Bağış kampanyasına katılarak destek veren bağışçılarda NoyanTigin Alyanak “Oğlumun okulunun rehber öğretmeni aradı. Hastanede yatmakta olan kan ihtiyacı olan bir hasta için aradılar bende tamam dedim. Kızılay Türkiye’nin tek kan toplama merkezi, bu tamamen gönüllük esasıyla yapılıyor kan satın alınabilenecek bir şey değil  destek vermek zorundayız. Bugün bizim ihtiyacımız olaya bilir ama yarın ihtiyaç sahibi durumuna düşebiliriz onun için yarınları düşünerek destek verip kampanyayı arttırmak yolunda çaba gösterebilmeliyiz” dedi. 

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ