Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Klasik araçlarla sünnet konvoyunda renkli görüntüler yaşandı

Klasik araçlarla sünnet konvoyunda renkli görüntüler yaşandı
Reklam

Ödemiş’te gerçekleşen sünnet merasiminde klasik araçlarla gerçekleşen konvoy  ilçede ilgi odağı oldu.

SOLAKOĞLU AİLESİNİN SÜNNET ŞÖLENİNDE  KLASİK ARAÇLARLA SÜNNET GEZİSİ HERKESİMİN İLGİSİNİ ÇEKTİ

Ödemiş İlçesinde sünnet çocuğu  İbrahimali Solakoğlu’nun Ödemiş Muzaffer Gönen Düğün Salonunda gerçekleşen Sünnet merasimi öncesinde Murat 124, Volkswogen ve Anadol otomobillerin ağırlıklı olduğu gezi konvoyunda  günün kahramanı İbrahim Solakoğlu ve aile büyükleri  Sema ve Mustafa Solakoğlu çifti büyük bir mutluluk yaşadılar. Klasik araçlar Hacı Murat, Wolswogen ve Anadol araçlarla uzun konvoy ilçede yediden yetmişe hemen hemen herkesin ilgisini çekmeyi başardı.

“OĞLUMUN KLASİK ARAÇLA KONVOY İSTEĞİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK“

Ödemiş’in sevilen esnaflarından olan aynı zamanda sünnet sahibi Mustafa Solakoğlu “Biricik oğlum İbrahimali Solakoğlu’nıun sünnetinde daha önceden benden isteği olan Klasik araçlarla gezi talebini değerlendirerek bu özel günümüzde gerçekleştirdik. Konvoy bizler içinde klasik araçlarla çok güzel  ve renkli görüntüler yaşamamıza neden oldu. Sünnet şölenimizde bizleri konvoyda yalnız bırakmayan değerli  klasik araç sahiplerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

SALONDA DA BÜYÜK BİR COŞKU YAŞANDI

Ödemiş’te kalabalık bir topluluğun katıldığı Solakoğlu ailesinin Ödemiş Muzaffer Gönen Düğün Salonundaki gerçekleşen sünnet merasiminde İlçenin Köprübaşı Mevkiindeki klasik araçlarla başlayan konvoyu sonrasında salonda canlı orkestra eşliğinde alkışlar içinde sahneye çıkan  Solakoğlu ailesinde ilk olarak söz alan gecenin kahramanı sünnet çocuğu  İbrahimali Solakoğlu “Benim en mutlu günümde  bizleri yalnız bırakmadığınıziçin hepinize teşekkür ediyorum” dedi. İbrahim Ali Solakoğlu daha sonra sahneye çıkarak Zeybek oyununu başarılı bir şekilde oynayarak geceye katılan davetlilerden bol bol alkış aldı. Gece daha sonra Dans, Oyun, Takı ve İstek parçalarıyla sona erdi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ