Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Hamza Dağ, Tire’de çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi

Hamza Dağ, Tire’de çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi
Reklam

Ak Parti genel Başkan yardımcısı Hamza Dağ ziyaret kapsamında Tire Ak Parti İlçe teşkilatında geçtiğimiz günlerde görevine başlayan  ilçe başkanı Kadir Uğurlu ve yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretini bulundu.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ sosyal  medya hesabından yapılan ziyareti değerlendirerek “Faaliyetleriyle Tire’mizin çok yönlü gelişimine katkı sağlayan değerli oda başkanlarımızla bir araya geldik. İlçemizin öncelikleri konusunda görüş ve taleplerini dinledik.Kapsamlı ve koordineli verimlilik bakımından Tire’mize katkı sunan odalarımızın faaliyetlerini destekliyor, başkanlarımıza çalışmalarımda başarılar diliyorum. Programlarımızın ilk etabında ilçe teşkilatımızla buluştuk. Bu vesileyle eylül ayında görevi devralan İlçe Başkanımız Abdülkadir Uğurlu ve yönetimini tebrik ediyorum. Yol arkadaşlarımıza hayırlı çalışmalar diliyorum. Dedi.

Ak Parti  Tire İlçe Başkanı Ugurlu “AK Parti Genel Merkez  Başkan Yardımcımız, Tanıtım Medya Başkanımız Hamza Dağ’ı İlçemizde ağırladık. Esnaf Odası Başkanlarımız ve İncir tüccarlarımızla bir araya gelerek gündeme dair sohbet etttik. Her zaman bizlerle olan ve desteklerini bizlerden esirgemeyen AK Parti Genel Merkez  Başkan Yardımcımız değerli abim Hamza Dağ’a nazik ziyaretleri için şükranlarımı sunuyorum. Dedi.

Haber : Emine Toktaş

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ