Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ali Hadim muhtarlarla bir araya geldi

Ali Hadim muhtarlarla bir araya geldi
Reklam

Ak Partili Ödemiş Belediye Başkan adayı  Ali Hadim  Ödemiş Muhtarlar Derneğinde Başkan  Nihat Savuran  ve Mahalle Muhtarlarıyla bir araya geldi.

ÖDEMİŞ MUHTARLAR DERENĞİ BAŞKANI NİHAT SAVURAN BAŞKAN ADAYI HADİM’E SEÇİMDE BAŞARILAR DİLEDİ

Ödemiş Muhtarlar  Derneği Başkanı Nihat  Savuran “Ödemiş Muhtarlar derneği olarak tüm siyasi partilere kapımız açık. Önemli olan  hangi belediye başkanımız göreve gelirse bizler hiçbir siyasi parti gözetmeksizin  her arkadaşımızın  görev yaptığı mahallelerde  gördüğü veya  Mahalle sakinlerinden kendilerine iletilen sorunları belediyedeki ilgili birimlere aktarmalarını sağlamaktır. Bizler görev ve sorumluluğunu yapan  Ödemişli Muhtarlar olarak çalışmalarımızı her zaman sürdürüyoruz” Dedi.

Ak Partili Ödemiş Belediye Başkan adayı Ali Hadim “Ödemişte 15 yılı aşkın  İlçe başkanlığı döneminde her zaman Mahalle Muhtarlarından gelen talepleri her zaman hükümetimize bildirerek çözüm üretmeye çalıştık. Bugün de Allah Nasip ederse  Ödemiş Belediye Başkanı olmak üzere yola çıktık.  Önemli olan burada  güzel izler bırakmak için aday oldum.  Ben çoğunuz da beni bilirsiniz. Ben  eski Futbolcu Ali’yim.  Ben  Üretici olan ve sizlerden biri olan Ali’yim. Ben  hayvancılık yapan ayrıca  her zaman üreticilerin sorunlarını bilen ve aynı zamanda da Ödemiş’in ve  ilçeye bağlı tüm mahallelerde  ilçe başkanlığım döneminde  her zaman sizlerle de bir araya geldik. İnşallah 31 Mart sonrası da Allah Nasip ederse yine bir arada güzel projelerde birlikte olmaya devam edeceğiz” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ