Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

SP İzmir’in ilçelerindeki adaylarını açıklamaya devam ediyor

SP İzmir’in ilçelerindeki adaylarını açıklamaya devam ediyor
Reklam

Önümüzdeki 31 Mart Mahalli ve İdareler seçimleriyle ilgili tüm siyasi partilerde hareketlilik devam ederken Saadet Partisinde Ödemiş ve Beydağ İlçelerinin Belediye Başkan adaylarından sonra Torbalı Belediye Başkan adayı açıklandı.

Saadet Partisi İzmir İl Başkan Yardımcısı Yaşar Eroğlu, Torbalı ilçe binasında düzenlenen toplantıda, partisinin Torbalı Belediye Başkan adayını açıkladı. İlçe Başkanı Hulusi Kavacık ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda, belediye başkan adaylığı görevi Peyzaj Mimarı Caner Dirlik’e tebliğ edildi.

Hulusi Kavacık, yaptığı açıklamada, “Torbalı’da Saadet Partisi olarak güçlü bir adayla seçimlere gireceğiz. Bu çerçevede, partimizin İl Başkan Yardımcısı Yaşar Eroğlu tarafından Torbalı ilçe binasında yapılan toplantıda, Caner Dirlik’e belediye başkan adaylığı görevini tebliğ ettik. Kendisinin deneyimleri ve vizyonuyla Torbalı’ya hizmet edeceğine inanıyoruz” dedi.

Peyzaj Mimarı Caner Dirlik,  Saadet Partisi teşkilatı ve meclis üyesi adayları ile bir araya gelerek projelerini açıklayacak. Aynı zamanda bu toplantıyla birlikte resmi olarak seçim çalışmalarına da başlamış olacak.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ