Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ata, merkez odalarına yaptığı teşekkür ziyaretlerini sürdürdü

Reklam

İESOB Başkanı Yalçın Ata’nın, merkez odalarına yaptığı teşekkür ziyaretleri sürüyor. İESOB Başkanvekilleri Ali Üstün, Necdet Heppekcan ve İhsan Esen’in de katıldığı ziyaretler, Yeşilyurt Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile başladı. Yeşilyurt Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Argun ve oda yöneticileri ile bir araya gelen Başkan Ata ve Birlik yöneticileri, Başkan Argun’dan oda hizmet binasında yapılan restorasyonlar hakkında da bilgi aldı.

Başkan Ata ve Birlik yöneticileri, daha sonra İzmir Fırıncılar Odası Başkanı Kemal Sırtı ve oda yöneticilerini ziyaret etti. Fırıncılar Odası ziyaretinde İzmir Ticaret Odası Meclis Üyesi ve Ekmek ve Unlu Mamüller Komitesi üyesi Hüseyin Sağır, Türkiye Ekmek İşverenleri Sendikası Genel Başkanı Birol Yılmaz da hazır bulundu.Ziyaretler çerçevesinde İzmir Mobilyacılar Odası Başkanı Hasan Özkoparan ve oda yöneticileri ile buluşan  İESOB Başkanı Yalçın Ata ve İESOB Başkanlık Divanı üyeleri, daha sonra Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Beğen ve oda yönetimi ile bir araya geldi.  Ziyaretin ardından Başkan Yalçın Ata,  oda başkanı Beğen ile birlikte  çarşı esnafını da gezerek sorunlar hakkında bilgi aldı. Buca Şoförler ve Otomobilciler Odası’na da ziyarette bulunan Başkan Ata ve Birlik yöneticileri, odanın plaka basım atölyesinin çalışmaları hakkında bilgi aldılar. Oda Başkanı Cüneyt Köktentürk ve oda yöneticileri, Yalçın Ata’nın adına özel olarak hazırlanarak basılmış Plaka’yı İESOB Başkanına sundu.

İESOB Başkanı Yalçın Ata ve İESOB yöneticileri günü Buca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Turan Yazgan ve oda yöneticilerini ziyaretle tamamladılar. Başkan Ata oda ziyaretinin ardından Buca Esnaf ve Sanatkarlar Odası çevresindeki esnaf sanatkarlara da ziyarette bulundu.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ