Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ata, Ödemiş’te oda ziyaretlerinde bulundu

Ata, Ödemiş’te oda ziyaretlerinde bulundu
Reklam

İzmir  Esnaf ve Sanatkarlar Birliği Başkanı Yalçın Ata Ödemiş’te faaliyetlerini sürdüren  Madeni İşler ve Demirciler Odasını ziyaret etti.

“HER ZAMAN SİZLERİN EMRİNDEYİZ“

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Birliği Başkanı  Yalçın Ata  Ödemiş Madeni İşler ve Demirciler Odasında önemli mesajlar verdi. Ata “Odanın yönetim kuruluda bizim için başkan ayarında neden o şekilde derseniz. Birlikte ekip olarak çalışıyorlar, başkanı tercih etmişiniz, başkanım baş tacımız. Allah katında biz çok memnunuz, yapılabilecek bireysel işiniz bile varsa, daha önce bunların yapılabilmesi mümkün bile eğildi. Vergi dairesi, vergi dairesinin en yükseğinden en aşağısına kadar olan bütün ekipleri tanıyoruz. Bizim İzmir ve Ödemiş vergi dairelerinde, sigortada, emniyet gibi herhangi bir kurumda bitiremeyeceğimiz iş yok. Başkanımla ilgili herhangi bir problem varsa biz başkanıma sonuna kadar kefiliz. Ali abi bizim için çok özel bir insan  siz değerli oda üyelerinin de her zaman yanında olmaya ve destek vermeye devam edeceğiz. Her zaman telefonum açıktır” Dedi.

ÖDEMİŞ MADENİ İŞLER VE DEMİRCİLER ODASI BAŞKANI ALİ BOZKAN FAALİYETLERİNİ AKTARDI.

Ödemiş Madeni İşler ve Demirciler Odası Başkanı Ali Bozkan Odanın çalışmaları hakkında İzmir Birlik Başkanı Yalçın Ata’ya çeşitli bilgiler verdi. Bozkan “Ödemiş Madeni İşler ve Demirciler Odasında göreve geldiğimizden bu güne kadar çeşitli faaliyetler gerçekleştirdik. Bunlardan  sanayi esnaflarımız için bankamatikleri çoğaltılması ve esnafımızın işinden gücünden geri kalmaması için bu hizmeti sunduk. Bunun yanında sanayi yollarının düzelmesi için Ödemiş Belediyesi ile görüşerek gerekli girişimlerde bulunduk.  Hizmetlerimizde seçim öncesinde neler vaad ettiysek hepsini de yerine getireceğiz” dedi.

Haber : Turgay Konuralp   

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ