Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Sengel’e Destek Artıyor

Sengel’e Destek Artıyor
Reklam

ZAFER PARTİSİ İLÇE YÖNETİMİNDEN FİLİZ BAŞKAN’A DESTEK

Efes Selçuk’ta seçimlere güçlenerek giren Filiz CeritoğluSengel’e bir destek de yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Zafer Partisi İlçe Başkanlığından istifa eden Esat Cengiz’den geldi.

Dün partilerinden istifa ederek seçimlerde Filiz CeritoğluSengel’i destekleme kararı alan İYİ Parti’nin ardından şimdi de Zafer Partisi Selçuk İlçe Başkanı Esat Cengiz ve yönetim kurulu üyeleri partilerinden istifa ederek Filiz Başkanı destekleme kararı aldıklarını açıkladılar.

Seçimlere sayılı günler kala Efes Selçuk’ta  Cumhuriyet Halk Partisi adayı Filiz CeritoğluSengel’e destekler artmaya devam ediyor. İYİ Partiden sonra Zafer Partisi Selçuk İlçe Başkanı Esat Cengiz beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte partisinden istifa ederek CHP’nin Efes Selçuk adayı Filiz CeritoğluSengel’i destekleme kararı aldıklarını açıkladı.

YOLUMUZ CUMHURİYET YOLUDUR

Partisinin genel merkezi tarafından adaylık teklifi edildiğini, ancak bu teklifi kabul etmediğini belirten Esat Cengiz, yönetim kurulu arkadaşları ile birlikte partilerinden istifa ederek seçimlerde Filiz Başkanı destekleme kararı aldıklarını ifade etti. Veteriner Teknikeri Laborant Esat Cengiz, istifa sonrası yaptığı açıklamada; “Kuvayı milliye adına sağ veya sol bölünme diye bir şey olamaz, yolumuz Cumhuriyet yoludur. Bugün daha çok Cumhuriyet için laiklik için bir olma zamanıdır. Siyasi tetikçilik yapan, rant düzeninin karşısında Filiz Başkanımızın yanında olacağız” dedi.

Esat Cengiz, açıklamasında ayrıca; “Unutulmasın ki yaydan çıkan ok, ağızdan çıkan bir söz,  Cumhuriyet için kaçırılmış bir fırsat hiçbir zaman geriye dönmeyecektir” diye konuştu.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ