Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

İYİ Parti Ödemiş ilçe başkanlığından basın açıklaması

Reklam

İYİ Parti Ödemiş İlçe Başkanı Salih Üzdürmez yaptığı basın açıklamasında; “Basın yoluyla takip ettiğimiz ve söylemini duyduğumuz CHP ilçe başkanı ve  Belediye Başkan adayı tarafından dillendirilen ‘’ ödemiş ittifakı’’ temalı söylemde İYİ Parti den istifa edip CHP listesinden yer olan 2 şahıs üzerine kurulu oluşturulmaya çalışan İYİ Parti + CHP ittifakı algısı tamamen hayal ürünü ve en  hafif tabir ile saçmalıktır.

Gönüldaşlarımız tarafından tepki ile karşılanan bu söylemin hiçbir dayanağı yoktur.

Ayrıca CHP listelerinde adı geçen meclis üyesi adaylarının  son 1,5 yılda sadece kağıt üzerinde İYİ Parti ile bağları kalmıştır.

Bu şahısların teşkilatımız’da 1 tane bile hısım akrabası’da kalmamıştır.

Partimizin önceki dönem İlçe Başkanı ve şu an Belediye Başkan Adayı olan Güven Kılıç tarafından yaklaşık 5 ay önce performans değerlendirmesi  sonucu aday gösterilmeyecekleri   açıklandığından ,kişisel terihleri ile CHP listelerinde yer alan ne niyetle hareket ettikleri ,kimlerle ne tür ilişkiler içinde olduğu tarafımızca bilinmediği gibi bu girişimleri Partimizi bağlamamaktadır.

Gerek sahadan gelen olumlu tepkiler gerekse  kamuoyu araştırma şirketlerinin anketlerine baktığımızda Başkanlık yarışı partimiz ile ismini  açıklamak istemediğimiz diğer parti arasında geçmektedir,

diğer tüm adaylar açık ara geridedir.

Biz İYİ Parti olarak Genel Başkanımız sayın Meral Akşener ve G.İ.K .’in aldığı karar üzere Hür ve Müstakil olarak

Hür, Vicdanı Hür liyakatli daha önemlisi sadakatli ve donanımlı  bir meclis üyesi listesi ile Ödemiş Belediyesi’ni  yönetmeye ,kentimizi iyi belediyecilik ile tanıştırmaya talibiz.

Belediye Başkanı Adayımız  Sayın Güven Kılıç önderliğinde Meclis Üyelerimiz ve tüm teşkilatımız ile Seçime hazırız . Ödemiş’in Adayı  Güven Kılıç’dır” dedi.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ