Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Tire’nin en genç meclis üyesi adayı Atakan Duran’ın listesinde

Reklam

Tire Belediye Başkan Adayı Atakan Duran’ın Belediye Meclis Üyesi Aday Listesinde yer alan 19 yaşındaki Poyraz Göksu Tire’deki en genç meclis üyesi adayı oldu.

Tire Ersan Kirazoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunu Poyraz Göksu, Tire gençliğinin geleceğine yön verebilmek için aday olduğunu ifade ederek, “Tire’nin gelişimine katkı sağlamak, gençlerin sorunlarına duyarlılık göstermek ve kentimizin geleceğini şekillendirmek için aday oldum. Tire için sunacağım taze fikirler, inovatif projeler ve gençliği ön planda tutarak, şehrimizi daha yaşanabilir ve kalkınmış bir kent haline getirmeyi hedefliyoruz. Tire Belediye Meclisi Aday listesinde bana yer veren Kıymetli Belediye Başkanımız Atakan Duran’a sonsuz teşekkürlerimle” dedi.

Tire Belediye Başkanı ve adayı Atakan Duran ise, “Poyraz Göksu, genç yaşına rağmen şehrimizin geleceğine dair büyük adımlar atmak için burada. Gençliğin getirdiği dinamizmi, öğrenmeye olan açıklığını ve modern bakış açısını Tire Belediye Meclisi’ne taşımak için adaylığını koymuştur. Poyraz Göksu, sadece gençliğin temsilcisi değil, aynı zamanda şehrimizin çeşitli sosyal kesimlerine duyarlı, birleştirici ve kucaklayıcı bir lider olma potansiyeline sahiptir. Poyraz Göksu’ya destek vererek gençliğe olan güvenimizi ve inancımızı gösterelim. Onunla birlikte, Tire’nin geleceğine daha aydınlık yarınlar inşa edelim. Birlikte başaracağımıza olan inancımız tamdır” dedi.

Haber :  Emine Toktaş

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ