Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Büşra Boğaz Kahya Psikoterapi Kliniği törenle hizmete girdi

Büşra Boğaz Kahya Psikoterapi Kliniği törenle hizmete girdi
Reklam

Ödemiş’te alanında uzman olan Psikolog Büşra Boğaz Kahya’nın işletmeciliğinde olan Büşra Boğaz Kahya Psikoterapi Kliniği Zafer Mahallesi Şehit Adnan Menderes Bulvarı Açarlar Plaza binasında hizmete girdi.

“YENİ AÇILAN PSİKOTERAPİ KLİNİĞİNİN ÖDEMİŞ’E HAYIRLI OLMASIIN TEMENNİ EDİYORUM”

Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy,“Bugün Büşra Boğaz Kahya kızımız hayatının güzel safhasında bir adım atarak kendi alanında uzman olduğu Psikoterapi konusunda güzel bir işyerini  Ödemişlilere kazandırıyor. Kendisine bu yeni açılan işyerinin kendisine ve ailesine hayırlı olmasını temenni ediyorum. Ve bu yeni açılan işyerinde kendisine bol kazançlar ve başarılar diliyorum“ dedi.

Yapılan açılış sonra Ödemiş Kent Gazetesine konuşan işyeri sahibi Uzman Psikolog Büşra Boğaz Kahya “Burada  yeni açtığımız işyerimizde Çocuk Ergen terapi, Oyun terapisi, Bireysel Terapi, Aile Danışmanlığı ve Dikkat ve Zeka Testleri konusunda uzmanlık alanımızda bulunan bu hizmetleri yeni açılan işyerimizde modern bir ortamda müşterilerimize hizmeti vereceğiz. Talepleri ve ihtiyacı olan değerli müşterilerimizi yeni açtığımız işyerimize bekliyoruz” dedi.

Yapılan açılışa Ödemiş İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy, Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı Feridun Azeroğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Hikmet Güriş  ve açılışa  katılan İşyeri sahibi Büşra Boğaz Kahya’nın aile yakınları ve bazı Ödemişliler açılışa geniş bir katılım gösterdiler.  Yapılan açılış sonrası  Kaymakam Aksoy ve beraberindeki davetliler  yeni açılan modern işyeri Büşra Boğaz Kahya Psikoterapi Kliniğini gezdiler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ