Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Demircili Mahallesinde yangın

Demircili Mahallesinde yangın
Reklam

Ödemiş’e bağlı Demircili Mahallesinde meydana gelen  yangın olayında Demircili Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi  içerisinde bulunan  35 ZIB 44 Plakalı traktörün elektrik tesisatından başlayan yangın bir anda büyümesi sonrası Kooperatif içeresinde bulunan  35 D 0665 plakalı traktör,35 ZIB 44 plakalı araç  3 adet  balya makinası,  yaklaşık  5 ton arpa, yaklaşık 5 ton hayvan yemi ve Kooperatife ait bir çok malzemelerin yanarak zarar gördüğü bildirildi.

KOOPERATİFTE YAKLAŞIK 10 MİLYON LİRA ZARAR OLDUĞU İDDİA EDİLDİ.

Ödemiş’e bağlı Demircili Mahallesinde, meydana gelen yangında  Kooperatif’de bulunan bir traktörde başlayan yangının büyümesi üzerine  hemen  İtfaiye ve Jandarma  ekiplerine  haber verildi. Yangın mahalline gelen İzmir Büyükşehir Belediyesine  bağlı İtfaiye ekiplerinin gerekli müdahalesine rağmen Kooperatife ait  bir çok malzemenin yanmasıyla, birlikte Kooperatifte yaklaşık 10 Trilyon zarar meydana  geldiği bildirildi.

Kooperatifin  hizmet binasına geçmeden  yangın önlenerek kontrol altına alındı. Yangın ile ilgili olarak  Ödemiş İlçe Jandarma Komutanlığına  bağlı Olay Yeri inceleme ekipleri yangın mahallinde gerekli incelemelerde bulunduğu bildirildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ