Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Eyyüp Kadir İnan Ödemiş’te muhtarlarla bir araya geldi

Reklam

Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, Ödemiş’te Muhtarlarla Bir Araya Geldi. İnan Öğretmenevindeki toplantıda Mahalle Muhtarlarının taleplerini dinledi.

“ÖNÜMÜZDEKİ 5 SENELİK SÜREÇ BOYUNCA DA BİZLER SİZLERİN BİR KARDEŞİ OLARAK GAZİ MECLİSİMİZDE BİR İZMİRLİ OLARAK ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan Ödemiş Öğretmenevinde Ödemiş Muhtarlar Derneği  Başkanı Nihat Savuran  ve Mahalle Muhtarlarıyla  bir araya  gelen İnan  Mahalle Muhtarlarının  taleplerini dinledi.

Ödemiş’te İnönü Mahallesindeki Ödemiş Öğretmenevi tesislerinde  Muhtarlarla buluşma toplantısında konuşan  İnan “  Bizler 14 Mayıs’ta Gazi Meclisimize girer girmez Ödemiş’te siz muhtarlarımızla beraber olmuştuk. Bizde kendi mutluluğumuzu sizlerle paylaşmıştık ama hemen 7-8 ay sonrada yerel seçime doğru güttük ve bu süreçte de zaman zaman Ödemiş’teki programlarımızda sizlerle beraber olduk. Seçimler bitti Türkiye geneli bir sonuç ortaya çıktı. Önümüzdeki 5 senelik süreç boyunca da bizler sizlerin bir kardeşi olarak gazi meclisimizde bir İzmirli olarak çalışmaya devam ediyoruz, güçlenerek yolumuza devam ediyoruz. Seçimsiz 4 senelik önümüzde bir süreç var. Mahallelerimizde yeni olan muhtarlarımız var. Ödemiş’imizi için İzmir’imiz için kolları sıvayarak daha fazla çalışma vakti bunun için sizlerle bir araya geldik. İlçe balkanımızın bize aktardığı sorunları bürokratlarımıza, bakanlarımıza iletiyoruz çözebildiklerimiz var çözemediklerimiz var ama çözmediklerimizin niye çözülmediğinin üzerinde çalışarak devam ediyoruz. Şimdi önümüzdeki bu 4 senelik sürecin Ödemiş için daha fazla hızlanma daha fazla gençlerimiz için istihdam daha fazla Ödemiş’imize yatırım yapabileceğimiz ne varsa bizlerde gençliğimizin tüm enerjisini daha fazla harcayacağız. Benim aynı zamanda farklı bir sorumluluğum var. Türkiye gençlik kolları genel başkanlığı sorumluğunu üstleniyoruz. İstanbul’dan Hakkari’ye kadar Edirne’den Samsun’a kadar    Türkiye’nin gençliği ile de ilgileniyoruz. Esas meselemiz bu manada Ödemişli çocukların geleceği, Ödemişli gençlerin geleceği bu konuda bu konuda ne kadar tecrübemiz varsa da size bu güzel ilçemize aktarmak istiyoruz. Seçimden önce bizim bir arzumuz bir hayalimiz vardı. Biz Ödemiş’i çok kazanmak istedik gerçekten Ödemiş’te yeniden Ak Parti Belediyeciliği ile birlikte, bizimde mecliste milletvekili kardeşiniz olarak burada bir Ak Parti Belediyesi olsun bütünleşerek çok daha verimli işler yapalım diye çok hayal ettik ama olmadı vatandaşımızın tercihi başımızın üstünde yönümüz pusulamız tamamen vatandaşın iradesi, bu konuda da eksik varsa bizden yanadır, eksik varsa bizden yanadır bu süreçte eksiklerimizi tamamlayarak yolumuza devam edeceğiz. Ödemiş için eksiklerimiz farkındayız yol meselesinden tutun diğer sağlık kurumlarından tutun diğer meselelere kadar ne kadar eksiğimiz varsa önümüzdeki bir senede hızlanarak bu işi nasıl dürdürdüğümüzü inanın göreceksiniz. Bizler tak başımıza kalsak ta burada Cumhurbaşkanımız başımızda bakanlıklarımızın desteği ile el birliği ile sislerinde destekleriyle çok çalışmak istiyoruz. Dedi.

Ödemişli Mahalle Muhtarları  kendi  görev yaptıkları mahallelerindeki istek ve taleplerini

Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan’a aktardılar.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ