Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Belediye Ekiplerinden Pazaryeri Önlemi

Reklam

Ülke  genelinde alınan  çalışmalar kapsamında  tüm il  ve ilçe  belediyeleri Korona Virüsüne  karşı çeşitli önlem  ve tedbir çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

DEMİREZEN “EKİPLERİMİZ İLÇEMİZDE  VE MAHALLELERDE  AÇILACAK OLAN  PAZARLARIN ÖNCESİNDE DEZENFEKTE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYORLAR.”

Bayındır   Belediye  Başkanı  Uğur  Demirezen  yaşanan  Korona  Virüsüne  karşı  Belediye  olarak çeşitli  önlem çalışmalarını  sürdürdüklerini  ifade ederek “Çırpı Semtimizdeki pazar yeri bugün kurulacak pazar öncesi dün gece Temizlik İşleri personelimiz tarafından temizlenmişti. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü personelimiz sabahın erken saatlerinde pazar yerinde detaylı bir dezenfekte çalışması yaptı. Bayındır  Belediyesi  olarak  ekiplerimiz  gece ve gündüz  amansız  olarak sürdürdüğü  çalışmalarını  büyük  bir azimle  gerçekleştirmeye  devam etmektedirler.  İlçemizde  gerek  Bayındır merkez deki Pazar yeri  olsun, ve  gerekse  ilçeye  bağlı  mahallelerdeki açılacak  olan Pazar öncesinde   pazaryerleri  komple  dezenfekte çalışması sürmektedir.” Dedi.

DEMİREZEN “VATANDAŞLARIMIZIN VE ESNAFLARIMIZIN PAZARDA RAHAT BİR ŞEKİLDE ALIŞVERİŞLERİNİ  GERÇEKLEŞTİRMESİNİ  BEKLİYORUZ.”

Bayındır  Belediyesi olarak amaçlarının   hem vatandaşların  hem de   Pazarcı esnaflarının   rahat ve  sağlıklı  bir ortamda  işlerini  yapmalarını  hedeflediklerini  kaydeden Başkan  Uğur  Demirezen “Korona  Virüsü nedeniyle  önlemler  ve  gerekli yapılması  gereken her şey anlatılmaktadır. Bizler  bu konuda  insanların  çok olduğu  Pazar yerleri konusunda  titizlikle çalışmalarımızı  sürdürmekteyiz.” Dedi.

Haber: Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ