Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Cumartesi Pazarı İçin Gerekli Önlemler Alındı

Reklam

Ödemiş’te  her hafta  kurulan İlçenin  en  büyük pazarı  olan Cumartesi  Pazarında  Ödemiş Belediyesi   sağlık İşleri  ekipleri  ateş ölçme aletiyle ölçüm yapan  sağlık ekipleri ayrıca  vatandaşlara  dezenfekte için  destek  oldular.

“VATANDAŞLARIMIZIN  SAĞLIĞI ÖNEMLİ”

Ödemiş  Belediye Başkanı  Mehmet  Eriş “Ödemiş  Belediyesi  olarak  yaşanan  Korona  Virüs  salgını nedeniyle  diğer pazaryerlerinde  olduğu gibi  yine ilçemizin en büyük pazarlarından  olan,  Cumartesi  pazarında  Belediye  Sağlık  İşleri  Ekipleri tarafından Pazar yerinde  çalışmalar   gün boyunca sürdü. Bu konuda Bizler vatandaşlarımızın  sağlığı düşünerek   gerekli  önlemlerimizi almak üzere sokaklardayız ama siz hepimizin sağlığı için gerekmedikçe evlerinizden çıkmayın. Bu zor günleriz hep birlikte atlatacağız, hep birlikte başaracağız. Yeter ki gerekli önlemler konusunda  kurallara  kulak verelim.” Dedi.

Ödemiş  Belediyesi  sağlık  İşleri  ekipleri  Cumartesi  pazarında farklı noktalarda sabit  durarak  vatandaşlara yönelik ateş metre ile uygulamanın  yanında vatandaşlara  dezenfekte  konusunda gerekli  katkıyı   gün boyunca sağladılar.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ