Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Duran “Sağlığınız İçin Kurallara Uyalım“

Reklam

Son  günlerde  yaşanan  Korona  Virüs  salgınına   belediyelerle birlikte, sağlık  kurumları, emniyet ve jandarma  teşkilatı da yapılan önlem  ve tedbir çalışmalarına  destek olurken, Tire  Belediye Başkanı  Salih  Atakan  Duran  alınan  tedbirler konusundan vatandaşların  duyarlılığını  beklediklerini ifade etti.

“SİZLERİN  SAĞLIĞI  BİZLER İÇİN ÖNEMLİ”

Tire  Belediye Başkanı  Salih Atakan  Duran “Sevgili büyüklerimizin 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımızın bu zorlu süreçte evde kalmalarının gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isterim. Tire Belediyesi Aşevi hayır severlerimizin de destekleri ile her gün yaklaşık olan bin vatandaşımıza hizmet etmektedir.

Tire Belediyesi Zabıta Müdürlüğümüz ve güvenlik güçlerimize ihtiyaçlarını bildiren vatandaşlarımızın hizmetindedir.

İlaçlama ekiplerimiz ve Temizlik Ekipleri çalışanlarımız üstün bir gayret ile şehrimizin temiz ve sağlıklı kalması için görevlerini en iyi şekilde yapmaktadırlar. Vatandaşlarımızın sağlığı için gece gündüz demeden özveri ile çalışan sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere güvenlik güçlerimize ve tüm belediye birimlerimize şahsım ve şehrim adına teşekkür ediyorum. Acil durumlarda ve evden çıkması kısıtlı olan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarında Vefa Koordinasyon Grubu numaralarımızın 112-155-156 ve 511 15 85 iletişim hattına bildirmeleri gerekli olacaktır.

Lütfen gelecek güzel günlerimiz için kurallarımıza uyalım!” mesajını  verdi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ