Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Çöpe Atılan Güvercin ve Yavruları Son Anda Kurtarıldı

Reklam

Ödemiş  Belediyesi  ekipleri çalışma  yaparken, son anda  çöplükte  kutu  içine muntazam bir şekilde konmuş Güvercin ve  yavrularının  olduğunu  fark etmeleri  üzerine  hemen   kutuyu  aldılar.

KURTARILAN   GÜVERCİN  VE YAVRULARI  ÖDEMİŞ BELEİDYESİ ARACILIĞI  İLE  HAYVANSEVER VETERİNER HAKAN ERDOĞAN’A TESLİM  EDİLDİ.

Ödemiş’in  tanınmış  veterinerlerinden  olan ve  aynı  zamanda İlçenin  Garaj mevkiindeki  kumrunun  üzerindeki eskiyen  şemsiyeyi  yenileten  veteriner  Hakan  Erdoğan’a teslim  edilen  Güvercin  ve  yavruları  hayata  tutunurken  Veteriner  Hakan  Erdoğan  çöpe atılan anne  ve yavruları  için elinden  geleni  yapacağını  dile  getirdi.  Veteriner  Erdoğan “Bunu kim yapabilir. Çöplüğe bırakılan bu yavruları Ödemiş Belediyesi Vefa Grubuna mensup görevliler bulup bize haber ettiler. Kendilerine, hayvansever başkanımız Mehmet  Eriş’e teşekkür ederim, bizlerde elimizden geleni yapacağız. Buradaki  tek temennimiz  güvercinlerin   anneleriyle  birlikte  hayata  tutunmaları için elimizden  gelen gayreti fazlasıyla  yapacağız. Burada  duyarlılık  son  derece  önemli olduğunu  düşünüyorum.” Dedi.

Haber: Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ