Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

14 Nisan Şehitler Haftası Kutlu Olsun

Reklam

Ödemiş Muharip Gaziler Derneği başkanı Selahattin Aktaşoğlu “14 Nisan Şehitler Haftası  kapsamında  yaptığı  açıklamada Malumunuz Korona Virüs salgını nedeniyle  alınan  önlem ve tedbirler  kapsamında  törenlerimiz  haliyle iptal oldu ama bu haftanın önemiyle ilgili  mesajı paylaşmak istiyorum” dedi.

AKTAŞOĞLU “ŞEHİTLER HAFTASI HEPİMİZ İÇİN ÖNEMLİ” 

Ödemiş  Muharip  Gaziler  Derneği Başkanı  Selahattin  Aktaşoğlu “Türk milletinin şehit ve gazilerine büyük kıymet verdiğini vurgulayarak “Bağımsızlığımız ve hürriyetimiz için bir an bile tereddüt etmeden canını veren şehitlerimizi ve gazilerimizi sevgi, minnet ve hürmetle anıyor, aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum. Vatanımız ve milletimizin bağımsızlığı, huzuru güvenliği için dinimizde peygamberlikten sonra gelen en yüce makam olan şehitlik mertebesine ulaşmak için canını veren şehitlerimize sonsuz minnettarız. 

Bugün aynı ülkede, aynı coğrafyada kardeşçe yaşayabiliyorsak bastığımız toprağın bağrında yatan kefensiz şehitlerimiz ve gazilerimizin gösterdiği şanlı mücadeleleri sayesindedir.

Vatan ve bayrak için bir an bile tereddüt etmeden canlarını ortaya koyan aziz şehitlerimize olan borcumuzu, ancak gelecek nesillere büyük ve güçlü bir Türkiye bırakmak için var gücümüzle çalışarak ödeyebiliriz. Şehitlerimizin bize bıraktığı mukaddes emaneti, her geçen gün aynı şuur ve inançla daha da yükseklere taşıyacağız. Bu düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere aziz şehitlerimizi ve ebediyete irtihal etmiş tüm gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ