Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Çavuş, Pazaryeri Günleri Konusunda Bilgileri Paylaştı

Reklam

Ödemiş’te  geçtiğimiz  hafta sonu  alınan  karar gereği, sokağa  çıkma yasağı nedeniyle ilk kez  Cumartesi pazarı kurulmamıştı.  Ancak daha  sonra  Ödemiş Belediye Başkanı  Mehmet  Eriş  ve Ödemiş  Bilumum Gıda Maddeleriyle  Uğraşanlar  Odası  Başkanı  Hülya Çavuş  bir araya gelerek  pazarcı  esnaflarının  mağduriyet yaşaması  için  Ödemiş İlçesinde  Pazartesi pazarı  kararıyla  pazarcı  esnafların mağduriyeti  ortadan bir  nebze kaldırılmıştı.

ÇAVUŞ “PAZARCI  ESNAFLARIMIZIN  HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞAMAMASI İÇİN ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERMEYE DEVAM EDİYORUZ.”

Ödemiş  Bilumum Gıda Maddeleriyle  Uğraşanlar  Odası Başkanı  Hülya Çavuş “Hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacağından. Halkımızın ve esnafımızın mağduriyetini önleme adına: Ödemiş Belediye Başkanımız sayın Mehmet Eriş ve Ödemiş  Gıda Maddeleri Odası’nın ortak kararı doğrultusunda Cumartesi  Pazarımız sadece sebze-meyve ve temel gıda ürünlerinin satışı için 17 Nisan Cuma günü, Ovakent Mahallemizde pazar günleri olan pazar yeri de 20 Nisan Pazartesi kurulacaktır. Kent merkezindeki ve beldelerimizde hafta içi günlere denk gelen pazarlarımız gününde kurulmaya devam edecektir.

Hemşehrilerimizin panik ve yığılma yapmadan alışverişlerini hafta içi günlere yayılacak şekilde yapmaları hepimizin sağlığı için çok önemlidir. Toplu alışveriş noktaların da esnaf ve halkımızın gerekli, maske, eldiven ve hijyen konularda itina göstermelerine rica ederiz.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ