Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Selçuk Belediyesi Vatandaşlara Destek Olmaya Devam Ediyor

Reklam

Efes Selçuk Belediyesi sokağa çıkma yasağının uygulanmaya konulduğu andan itibaren Belediyeye ulaşıp ihtiyaçlarını isteyen vatandaşların isteklerini yerine getirmeye devam ediyor.

Efes Selçuk Belediyesi çalışanları sokağa çıkma yasağının ilan edilmesiyle birlikte vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Selçuk Belediyesi iki günlük sokağa çıkma yasağı nedeniyle evlerinde kalan Selçukluların isteklerini yerine getiriyor.

Yeni tip koronavirüsle mücadele kapsamında 31 ilde 2 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilmesiyle birlikte, Selçuk’ta evlerinde kalan vatandaşların ekmek ve her türlü ihtiyaçlarını, Selçuk Belediyesi ekipleri ve Selçuk Vefa Sosyal Destek Grubu sahada birlikte yer alarak vatandaşların taleplerini karşılamaya devam ediyor.

Gün boyu vatandaşların her türlü istek ve sorularını dinleyen SELBİM çalışanları ve Zabıta ekibi başta olmak üzere Efes Selçuk Belediyesi, Vefa Destek Grubu’na da katkı sunarak bu zorlu süreçte vatandaşların yardımına koşuyor. Belediyeyi arayarak ekmek ve diğer ihtiyaçlarını bildiren vatandaşların adres bilgilerini alan ekipler, tüm mahallelerde vatandaşların ekmek ve diğer ihtiyaçlarını karşıladılar.

Korona Virüsü (Kovid-19) salgın nedeniyle alınan sokağa çıkma yasağı döneminde ihtiyaç sahibi her vatandaşın yanında olmak için yasağın açıklandığı dakikalardan itibaren kriz masasını toplayarak çalışmalarına başlayan Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, ihtiyacı olan herkesin yanında olacaklarını belirterek şunları söyledi; “Sevgili Efes Selçuklular evlerinde kalmaya devam etsin. Paniğe, telaşa gerek yok. Halkımızın tüm ihtiyaçlarını gidermeye çalışacağız. Yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bu günler birlik ve beraberlikle, dayanışma içerisinde halkımızın yanında olma zamanı” dedi.

Haber : Nuray Toksöz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ