Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Karaceviz “Pazar Yeri Mahallemizin En Büyük Eksikliğiydi”

Reklam

Ödemiş Belediyesi  ve  Ödemiş  Bilumum  Gıda Maddeleriyle Uğraşanlar  Odası  İşbirliği ile  ilçenin  Zafer Mahallesine açılarak ilk Pazar yeri açılırken, muhtar Karaceviz  mahallenin  Pazar  yeri eksikliğinin de, ortadan kalktığını  dile getirdi.

“ÖNCEKİ DÖNEMDE DE PAZAR YERİ  GİRİŞİMLERİMİZ  OLMUŞTU.”

Ödemiş Zafer Mahallesi  Muhtarı  Mehmet Karaceviz  daha önceki  dönemde de, Zafer Mahallesine Pazar yerinin  hizmete girmesini  istediklerini ancak bu girişimlerinin  sonuçsuz  kaldığını  dile  getirirken “Ödemiş’te  yaklaşık  10 bin  kişinin  yaşadığı nüfusa sahip  bir mahalleyiz.  Geçen  dönemde  bizler mahalle  muhtarlığı  adına   mahallemizin  insanlarının  Salı pazarı  ve  Cumartesi  pazarına uzak olması  nedeniyle mahalle  sakinlerimiz için Pazar yeri  kurulması istemiştik.  Ama bu konuda  herhangi  bir sonuç  alamadık. Şu anda  Ödemiş Belediyesinin  geçici  kurdurduğu  bu pazarın  kalıcı  olmasını bekliyoruz.” dedi.

“PAZAR AÇILMA  GÜNÜ PAZARTESİ  OLMASI  HERKES ADINA UYGUN OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUZ.”

Şu anda geçici pazaryerinin  Çarşamba  günü olarak başladığını  ifade eden Muhtar Karaceviz “Şu anda  Ödemiş Belediyesi ve Ödemiş  Bilumum Gıda Maddeleriyle  Uğraşanlar  Odasına  yaptıkları  fedakarca çalışmalar sonucunda bir Pazar  yeri oluşturmalarından  dolayı teşekkür ediyoruz. Ancak bu  konuda  mahalle  sakinlerimizden bize iletilen  Pazar yeri için  Pazartesi  günleri açılmasının  her açıdan yerinde  olduğunu  düşünüyoruz. Ayrıca  Kiraz ilçesinin  Çarşamba günleri  Pazar açması  ve bunun yanında mahallemizde  daha çok  pazarcı esnafının da gelmesi ve vatandaşlarımız  adına  Pazartesi  günleri Pazar açılmasını  bekliyoruz.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ