Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Başkan Kayalar’dan Doğum Günü Sürprizi

Reklam

Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda doğan çocuklara sürpriz doğum günü kutlaması yaptı.

Menderes’te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda doğan çocuklara Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, meclis üyeleriyle birlikte sürpriz doğum günü kutlaması yaptı. Pasta ve hediye ile evlere giden Başkan Kayalar’ı kapıda gören doğum günü çocukları ve aileleri büyük bir mutluluk yaşadı.

Evlatlarımız her şeyimiz

Çocukların mutluluğuyla mutlu olduklarını kaydeden Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “ 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızın 100. yılını bu sene koronavirüs nedeniyle evlerimizde kutluyoruz. Salgın nedeniyle dışarıda kutlamalarımızı bu yıl ertelerken, bu anlamlı günde doğan çocuklarımıza sürpriz doğum günü kutlaması yaparak çifte mutluluk yaşamak istedik. Meclis üyelerimizle birlikte çocuklarımızın evlerine giderek doğum günü pastalarını ve hediyelerini kendilerine taktim ettik. Evlatlarımızın her şeyimiz. Onların mutluluğu için biz görevimizin başındayız. Tüm evlatlarımıza uzun, sağlıklı, huzurlu bir ömür diliyorum” dedi. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ