Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Bayındır Belediyesi’nden Bando Sürprizi

Bayındır Belediyesi’nden Bando Sürprizi

Bu yıl Koronavirüs salgını tedbirleri nedeniyle evlerimizden kutlamak zorunda kaldığımız 23 Nisan Ulusal ve Egemenlik Bayramı’nın 100. yılı Bayındır’a yine de coşku getirdi.

Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, 23 Nisan’ı evlerinde kutlamak zorunda kalan hemşehrilerine ve bayramın asıl sahibi çocuklara büyük bir sürpriz yaparak bir bando ile Bayındır sokaklarını neşelendirdi, bayram coşkusunu evlere taşıdı.

Dört günlük sokağa çıkma yasağı nedeniyle 22 Nisan gecesi gerçekleşen etkinlik Bayındırlılar tarafından büyük beğeni topladı.

Etkinlik hakkında görüşlerini aldığımız Demirezen; “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılında yine hep birlikteyiz. 23 Nisan öncesi alınan tüm önlemlere uyarak, 100. yılın coşkusunu hep birlikte yaşamak, değerli hemşehrilerimize ve çocuklarımıza moral vermek için getirdiğimiz bando Bayındır sokaklarını neşelendirdi. Salgın nedeniyle evlerimizdeyiz ama bu, 23 Nisan’ı coşku ile kutlamamıza engel değil. Umarım bu günleri en kısa sürede atlatıp bayramlarımızı yine hep beraber şenliklerle kutlayacağız.” dedi.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ