Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Hükümet Meydanında 23 Nisan Çelenk Koyma Töreni Gerçekleşti

Hükümet Meydanında 23 Nisan Çelenk Koyma Töreni Gerçekleşti
Reklam

Ödemiş  Hükümet  meydanında, önceki  gün   gerçekleşen  23 Nisan  Ulusal  Egemenlik  ve Çocuk Bayramı  kapsamında  Atanın  huzuruna  çelenk  koyma  töreni ve  ayrıca  bir dakikalık  saygı  duruşu ve  İstiklal  marşı  okundu.

AÇILIŞ  KONUŞMASINI YAPAN  ÖDEMİŞ  ADD BAŞKANI  GÜRÇAY IŞIK “23  NİSAN ULUSAL EGEMENLİK  ve ÇOCUK BAYRAMI  ÜLKEMİZİN  EN BÜYÜK KAZANIMLARINDAN”

Ödemiş  Atatürkçü  Düşünce   Derneği  Başkanı  Gürçay Işık  “Ülkemizde  her yıl  bu tarihlerde  bayramı kutlanan  23  Nisan  Ülkemiz  Çocuklarının en büyük kazanımlarından  birisidir. Bunu  da  Büyük  Ulu Önder  Ülkemizin  kurtarıcısı  Mustafa  Kemal  Atatürk çocuklarımıza bu tarihi Bayram  olarak  armağan  etmiştir.” Dedi.

Yapılan  kısa  konuşmanın ardından Ödemiş Hükümet  meydanında  Atanın  huzuruna  CHP Ödemiş İlçe  Örgütü Başkanı  Hamdi Halis, CHP Kadın Kolları Başkanı  Ayşe Kaya  Görgülü, CHP  Ödemiş İlçe Örgütü  Gençlik  Kolları Başkanı  Özgür Günlü tarafından  çelenk konuldu.

23 Nisan  Ulusal  Egemenlik ve Çocuk  Bayramı  kapsamında  bir dakikalık  saygı  duruşu ve  Okunan  İstiklal Marşının ardından tören  sona  erdi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ