Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Sendikalardan Video Konferansla Toplantı

Sendikalardan Video Konferansla Toplantı
Reklam

  Nisan ayı İl Divan Toplantısı  Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanımız Sn. Ali Yalçın’ın katılımıyla video konferans üzerinden gerçekleştirildi.

Şube Yönetimi, İlçe Temsilcileri, Şube Kadınlar Komisyonu Başkanı ve Genç Memur-Sen İl Temsilcimizin katıldığı toplantıda koronavirüs salgınının eğitim-öğretime etkileri, sendikal faaliyetler ve ülke gündemi değerlendirildi.

İnsanlığın büyük ve önemli bir sınavdan geçtiğini belirten Genel Başkanımız, salgınla mücadele döneminde Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen’in her zaman olduğu gibi üzerine düşeni yaptığını, ‘Vefa Sosyal Destek Grupları’na gönüllü olarak katılan teşkilatımızla fark ortaya koyulduğunu ve bu zorlu sürecin üstesinden gelmenin dayanışma, el birliği etme, diğerkâmlık olduğunu vurguladı.

Eğitim  Bir-Sen  Ödemiş Başkanı Mahmut  Altay “ Nisan ayı   Memur- Sen ve  Eğitim Bir –Sen  toplantısı  olarak  gerçekleşen toplantıda söz alan İlçe Temsilcilerimiz, salgın süreci boyunca üstlenilen öncü misyondan ve tüm kamu çalışanları adına yapılan çalışmalardan dolayı üyelerimizden gelen memnuniyeti Genel Başkanımız nezdinde Genel Merkezimize ilettiler. Video Konferansla yapılan  bu toplantı  verimli bir buluşma  oldu.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ