Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Tire’nin Merkezi Caddesine Belediye El Attı

Reklam

Tire’nin merkez caddelerinden biri olan Enstitü Caddesinde yapılan çalışmalar 4 günde tamamlandı.

Enstitü Caddesinde ekipler resmen zamanla yarıştı. Tire Belediyesi Fen İşleri personeli tarafından başlatılan çalışmada ilk olarak caddede bulunan kilit taşlar komple kaldırıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU ekipleri alt yapı işlemlerini tamamladıktan sonra Fen İşleri ekiplerince zemin düzenleme ve tesviye işlemleri yapılan caddede kilit taşlar şehir estetiği açısından şekilli olarak döşenerek tüm işlemler 4 günde tamamlandı.

Şehir içi trafiğini aksatmamak için sokağa çıkma yasağının uygulandığı tarihlerde yapılan çalışmalarda hiçbir vatandaş ve esnaf mağdur edilmedi.

TİRE  BELEDİYE BAŞKANI ATAKAN DURAN “BENZER ÇALIŞMALARI FARKLI  BÖLGELERDE  SÜRDÜRECEĞİZ”

Yapılan çalışmalar hakkında açıklama yapan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran “Deyim yerindeyse sokağa çıkma yasağını fırsata çevirdik ve 2 kurum, 4 günde çalışmaları bitirdik. Caddede çalışmalar, alt yapı işlerini yapan İZSU ile birlikte koordine içerisinde yapıldı. Bundan sonra da tüm çalışmalarımız koordineli bir şekilde yapılacak” dedi. Belediye Başkanı Duran, şehir merkezinde bulunan ve deforme uğrayan caddelerde de benzer çalışmaların yapılacaktır.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ