Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş’te 23 Nisan Şiir ve Resim Yarışmasının Ödülleri Verildi

Ödemiş’te 23 Nisan Şiir ve Resim Yarışmasının Ödülleri Verildi
Reklam

Ödemiş Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100. yılı anısına düzenlediği şiir ve resim yarışmalarında dereceye giren ilkokul ve ortaokul öğrencileri ödüllerine kavuştu. Başkan Mehmet Eriş, başarılı öğrencileri ve ailelerini ziyaret edip ödüllerini verdi.

HEYECAN VE SEVİNÇ

Bu yıl evlerde ama coşkuyla kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Ödemiş Belediyesi tarafından İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine yönelik şiir ve resim yarışmaları düzenlendi. Ödemişli öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği yarışmanın sonuçları 23 Nisan’da açıklandı.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, yarışmada dereceye giren öğrencileri evlerinde ziyaret ederek tek tek tebrik etti. Öğrenciler ve aileleri heyecan ve sevinci bir arada yaşadı.

Başarılı öğrencilere ödüllerini veren Başkan Eriş, “Mustafa Kemal’in öğrencileri olarak 100. yılını evlerde ama coşkuyla kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız için belediyemizin düzenlediği şiir ve resim yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize ödüllerini verdik. Çocuklarımızın gözlerindeki ışıltı bizlere güç ve moral verdi.

“GÖNÜL İSTERDİ Kİ…”

Gönül isterdi ki düzenleyeceğimiz 23 Nisan şenliğinde yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizle, öğretmenlerimizle ve ailelerimizle bu heyecanı paylaşalım ama önce bu zor günleri atlatacağız. Yine şenlik tadında günlerde bir arada olacağız. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize yürekten teşekkür ediyoruz” dedi.

Dereceye giren öğrencilere Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümsüz eseri Nutuk, Atatürk Şiirleri Antolojisi ve Resim setlerinin yanı sıra tablet ve başarı belgeleri verildi.

Ödemiş Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılı anısına düzenlenen Şiir ve Resim yarışmasının sonuçları:

ŞİİR YARIŞMASI (İLKOKUL) DERECEYE GİRENLER:

1-Melisa GÖKOĞLU 2-Alya Lamia AYAZOĞLU 3-Tuana KOÇAK

ŞİİR YARIŞMASI (ORTAOKUL) DERECEYE GİRENLER:

1-Ceylin TOPRAKÇI 2-Kayacan KARCI 3-Berru SONDOĞAÇ

RESİM YARIŞMASI (İLKOKUL) DERECEYE GİRENLER:

1-Öykü YORGUN  2-Eflin AKKAŞ  3-Fatma Duru ALBAYRAK

RESİM YARIŞMASI (ORTAOKUL) DERECEYE GİRENLER:

1-Elif KASAP  2-Necla Asya PARLAR  3-Nur KIRBAY

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ