Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Yılmazlar, Görevinde 1 Yılı Geride Bıraktı

Yılmazlar, Görevinde 1 Yılı Geride Bıraktı
Reklam

BEYDAĞ BELEDİYE BAŞKANI FERİDUN YILMAZLAR BAŞKANLIK GÖREVİNDE İLK YILINI GERİDE BIRAKTI.

Sosyal medya hesabında paylaşım yapan  başkan Yılmazlar “Göreve başlayalı bir yıl geçti aradan. Samimiyet ve gayret ile 7/24 esaslı hizmet ettiğimiz Beydağ’ımızı, daha iyiye taşımak için kıymetli hemşerilerimizin destekleriyle yolumuza devam ediyoruz.
Aynı azim ve inançla içerisinde bulunduğumuz bu zorlu süreci de atlatacak, mutlu ve sağlıklı günlerde hizmet yolculuğumuzu duraksamadan her daim sürdüreceğiz. Bizlere inanan, güvenen ve destek veren Beydağlı hemşerilerime gönülden teşekkür ediyorum”. Şeklinde konuştu.

PAYLAŞMAK YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ

Yılmazlar “Halka dokunan, insan odaklı ve katılımcı bir sosyal belediyecilik anlayışıyla 1 yıl önce göreve geldik. 1 yıl içerisinde “Yeşil Beydağ’’ımızın bilinirliğini arttırmak, kültürel değerlerini korumak ve ekonomik kazanımlarına değer katmak için coşkuyla koyulduk yola.

1 yıldır birlikteliği, paylaşmayı yönetim anlayışımızın en temel ilkesi kabul ettik, tüm vatandaşlarımızın huzuru ve refah bir yaşam sürmesi arzusundan hiç vazgeçmedik.

Doğal güzellikleriyle, eşsiz bitki örtüsüyle, coşkun sularıyla kırsalı kent kültürüyle bütünleştiren şehrimizin kadim ürünü kestanemizi düzenlemiş olduğumuz 1. Kestane Festivali ile tüm yurda duyurduk. Türkiye’nin dört bir yanından gelen misafirlerimizi kentimizde ağırladık.

Yeşilin her tonunun coşkuyla filizlendiği, binlerce yıllık tarihe ev sahipliği yapan, nice tarım ürününün üretiminde liderliği üstlenen kentimizin sesine kulak verdik.” diyerek bugünleri hemşerileriyle paylaşmanın gururunu yaşadığını ve yeni projelerle ilçesine hizmet edeceğini belirtti.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ